Celebryci, którzy wyglądają tak podobnie, jakby korzystali z usług tego samego chirurga plastycznego.

Mówią, że szansa na spotkanie swojego identycznego sobowtóra wynosi 1:135. Spotkanie jednego na planecie jest prawie niemożliwe – szansa wynosi jedno na bilion. Ale jak się zdaje, prawa natury nie obowiązują w przypadku celebrytów. Gwiezdne bliźniaki są jak dwie krople wody. To wygląda, jakby mieli wspólnego przodka!

Gwiezdne sobowtóry światowego show-biznesu

Emma Watson i Kiernan Shipka

Ulubienica publiczności i piękność, która zagrała Hermionę Granger w Harrym Potterze, Emma Watson ma wiele podobieństw do aktorki, która zagrała główną rolę w serialu Chilling Adventures of Sabrina. Kiernan Shipka i Emma Watson są prawie jak bliźniaczki.

Demi Moore i Jennifer Connelly

Kolejne niewiarygodne podobieństwo. Laureatka Oscara Jennifer Connelly, znana z ról w filmach „Piękny Umysł” i „Requiem dla snu”, jest niemal nie do odróżnienia od pięknej Demi Moore.

Gwiezdne sobowtóry Kelly Ripa i Sienny Miller

Komik Kelly Ripa znalazła swoją siostrę bliźniaczkę w osobie Sienny Miller. Prawda, Sienna jest o dziesięć lat młodsza.

Lily Collins i Audrey Hepburn

Lily Collins ma szczęście być podobną do ikony przemysłu filmowego, Audrey Hepburn. Ciekawe, jak to jest być niemal kopią jednej z największych aktorek filmowych. Warto zauważyć, że Lily nawet przymierzała wizerunek sławnej Audrey w reklamie marki kosmetycznej.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Lily Collins (@lilyjcollins)

 

Johnny Depp i Skeet Ulrich

Gwiezdne sobowtóry istnieją nie tylko wśród kobiet. Zauważyłeś kiedyś, jak bardzo Johnny Depp przypomina Skeeta Ulricha? Więc przyjrzyj się uważnie! I chodzi tu nie tylko o kapelusz: artyści mają wiele wspólnego.

Carla Bruni i Bella Hadid

Pewnego dnia piękna Bella Hadid opublikowała zdjęcie z Carlo Bruni. Wtedy wszyscy zaniemówili, ponieważ celebrytki wyglądały niemal jak matka i córka albo jak siostry. Proponujemy porównać Carlo Bruni z Bellą Hadid w młodszym wieku.

Josh Holloway i Nikolaj Coster-Waldau

Przystojny mężczyzna z Gry o Tron, Nikolaj Coster-Waldau, niezwykle przypomina gwiazdę Lost, Josha Hollowaya.

Czy znasz inne gwiazdy, które są tak do siebie podobne? Podziel się z nami!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: