Dlaczego Aishwarya Rai nagle stała się „hańbą dla narodu”.

Aishwarya Rai to prawdziwa perła i duma Indii. Ta aktorka udowodniła, że droga do sukcesu jest otwarta dla artystów indyjskich wszędzie, nawet w Hollywood. Jest kochana i podziwiana. Jednak nie zawsze było tak. Aktorka Aishwarya Rai spotkała się z krytyką i nawet nienawiścią od fanów. Jak to się stało, że gwiazda Bollywood i Hollywood, Miss Świata i główna twarz Indii, z publicznego ulubieńca nagle stała się „hańbą narodu”? Tak, tak, tak ją też nazwano. Opowiemy wam, jak potoczyło się życie pięknej Aishwaryi.

Aktorka Aishwarya Rai: początek drogi

Aishwarya Rai prawdopodobnie nigdy nie myślała jako dziecko, że stanie się tak sławna. Dziewczyna marzyła po prostu o tym, żeby zostać lekarzem, a potem architektem. Jednak jej urodowy nie przeszedł niezauważony. Już w szkole Aishwarya rozpoczęła swoją karierę jako modelka. Pojawiła się w reklamach i stała się nawet twarzą Pepsi w Indiach. Jej kariera modelki osiągnęła szczyt, gdy wzięła udział w konkursie Miss Indie. Ale dziewczyna nie wygrała: musiała ustąpić miejsca swojej konkurentce, Sushmicie Sen. Aishwarya zajęła drugie miejsce.

„Miss World 1994”

Podczas gdy rywalka Aishwaryi udała się na konkurs Miss Universe, sama aktorka reprezentowała Indie na mniej prestiżowym konkursie Miss World 1994. Aishwarya Rai zdobyła koronę. Oczywiście reżyserowie zwrócili również uwagę na piękno.

Aishwarya Rai w filmach

Aktorka zadebiutowała w filmie „Tandem”. Już wtedy sukces przyszedł do niej jako aktorki: film otrzymał nagrodę na międzynarodowym festiwalu filmowym, a Aishwarya zdobyła uznanie publiczności. Następnym dużym sukcesem aktorki był film „Devdas”. Pokazano go na festiwalu w Cannes. Ponadto film został uwzględniony w dziesiątce najlepszych filmów milenium. Aishwarya Rai reprezentowała swój kraj na Festiwalu Filmowym w Cannes, a rok później została tam członkiem jury.

Później aktorka zagrała w wielu filmach: nie tylko indyjskich, ale także zachodnich. Oferowano jej występy u boku takich gwiazd jak Brad Pitt czy Robert De Niro. Lista projektów aktorki obejmuje filmy „Panna młoda i uprzedzenie”, „Różowa Pantera 2”, „Robot”, „Ostatni Legion”, „Księżniczka Przypraw” i wiele innych. Ten ostatni, nota bene, zawiódł pod względem finansowym, ale wielu ludzi go kocha i ogląda.

Życie osobiste i kariera

To tutaj pies pogrzebany. Kiedy Aishwarya Rai zaczęła budować swoje życie osobiste, zachodzić w ciążę i urodziła dziecko, wielu fanów było przerażonych. Aishwarya nie tylko zrobiła przerwę w karierze, ale także, jak każda normalna kobieta, przybrała trochę na wadze po porodzie. Dla fanów było to duże uderzenie, mówią, jak Aishwarya, twarz i duma Indii, mogła to zrobić. Fani uważali, że aktorka po prostu nie miała prawa przybierać na wadze, robić przerwę w filmach itp.

Na aktorkę spadła fala krytyki; nawet nazwano ją hańbą narodu. Również dziennikarze nie zostali w tyle. Wielu pisało, że Rai jest winna sama sobie, bo ciągle przedstawiała się jako ideał, a w rzeczywistości nie było to prawdą.

Krytyka to krytyka, ale to wszystko nie powstrzymało kobiety przed cieszeniem się macierzyństwem. Aishwarya była nieskończenie szczęśliwa. Po czterech latach wróciła do formy i kontynuowała karierę aktorską. Fani zapomnieli o wszelkich urazach i znowu zaczęli zasypywać Aishwaryę komplementami i promieniami dobroci. Aktorka zagrała w filmach „Wzajemna Przyciąganie”, „Sarabjit”, „Sprawy Serca” i innych. Premiera filmu „Syn Ponni” z udziałem Rai jest planowana na 2021 rok.

Tak potoczyło się życie piękności indyjskiej. Jak mówi się, nie wszystko jest tak gładkie, jak mogłoby się wydawać. Uważasz, że narodowe idole mają prawo „rozczarować” fanów swoim osobistym wyborem ścieżki?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: