Brad Pitt po raz pierwszy pokazał swoją nową dziewczynę publicznie.

To może was zaskoczyć, ale mamy nową parę celebrytów. Więc na jednym z ostatnich wydarzeń Brad Pitt i Ines de Ramon pojawiły się jako kochankowie. Równocześnie, co ciekawe, publiczne wystąpienie Hollywoodzkiego aktora z jego nową wybranką stało się pierwszym oficjalnym potwierdzeniem ich związku. Ale jak to wszystko się zaczęło i co wiadomo o dziewczynie, dowiecie się u nas w ciągu następnych kilku minut.

Brad Pitt i Ines de Ramon

Może warto zacząć od tego, że Brad Pitt i Ines de Ramon po raz pierwszy pokazali się razem na koncercie w Los Angeles w listopadzie 2022 roku. Jednak nie udało się jednoznacznie potwierdzić, a tym bardziej zaprzeczyć ich związkowi. Jednak w tej historii jest jedny ciekawy szczegół, który z pewnością nie przypadnie do gustu sumiennym użytkownikom internetu.

Chodzi o to, że Pitt i Ramon zaczęli potajemnie spędzać czas razem znacznie przed jesienią 2022 roku. Inez była wtedy zamężna z gwiazdorem serialu „Pamiętniki wampirów” Pauliem Wesleyem. Informacja o tym, że planuje rozwód, stała się znana dopiero w połowie września. Rzeczywiście, trenerka fitness przyznała również, że nurtowała ją ta myśl przez ostatnie pół roku. Ale żaden z jej przyjaciół nie wiedział o tym.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ines de Ramon – Brasil (@inesdrm_brasil)

Tak czy inaczej, przez ostatni rok Pitt nie tylko zdążył spędzić swoje urodziny i Sylwestra w towarzystwie Ramon. Na przykład, według informatorów, aktor już przedstawił swoją kochankę dzieciom. Ale Angelina Jolie, z kolei, nie ma nic przeciwko spotkaniu samej z Ines. Tak więc, można powiedzieć, aby podzielić się swoją wersją powodów rozwodu z Bradem.

Do diabła z życiem singla!

Rzecz jasna, samemu Pittowi zupełnie nie wydaje się zależeć na życzeniach swojej byłej żony. Człowiek przede wszystkim myśli o swoim własnym szczęściu i jest gotów zrobić dla niego wszystko. Ponadto, według informatorów, w Ramon znalazł wszystko to, czego mu tak brakowało w związku z Angeliną. „Związek z Jolie był ciągłym sprawdzianem siły. Ale Ines to zupełnie coś innego. Nie ma tego nieskończonego dramatu, jest bardzo powściągliwa.”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ines de Ramon – Brasil (@inesdrm_brasil)

W rezultacie Brad Pitt i Ines de Ramon nie zamierzają już ukrywać swojego związku. Zatem wzięli udział w corocznej gali Art+Film LACMA w Los Angeles. Co ciekawe, magazyn People nawet zdążył porozmawiać z informatorami z tego wydarzenia i dowiedzieć się interesujących szczegółów.

Pitt i Ramon zachowywali się jak para zakochanych. Niestety, nie spieszyli się z pozowaniem do paparazzi. „Wyglądali bardzo zakochani. Śmiali się i żartowali z każdym wokół. Wydawało się, że dobrze się bawią,” mówią informatorzy dziennikarzom. Ale czy oznacza to, że Brad jest gotów zrezygnować z statusu kawalera, czas pokaże.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet