„Siódme dziecko Aleca Baldwina i jego żony spotkało się z krytyką ze względu na swoje imię. Fani nazwali je OBRAŻLIWYM.” 😫

W niedzielę Hilaria Baldwin urodziła swoje siódme dziecko z mężem Alekiem Baldwinem, ale radosna wiadomość została przyćmiona przez komentarze obserwatorów, którzy ponownie skrytykowali imię noworodka.

Wszystko to wynika z hiszpańskiego pochodzenia Hilarii, oskarżanej o „udawanie” w przeszłości.

W przypadku, gdybyście tego nie zauważyli, Hilaria pochodziła z Bostonu, a nie z Hiszpanii, jak się okazało. Nawet oskarżano ją o udawanie akcentu i zapominanie, jakie jest angielskie słowo na ogórek. Okazało się także, że wcześniej używała imienia Hilary, a nie Hilaria po hiszpańsku.

Naturalnie wielu podniosło brew, gdy ujawniła, że imię jej dziecka to Ilaria Catalina Irena.

Hilaria podzieliła się nowiną o narodzinach córki na Instagramie, pisząc: „Ona jest tutaj! Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami naszym małym spełnieniem marzeń.

Kiedy ogłosiła, że Ilaria Catalina Irena to imię jej dziecka, wielu ludzi zwróciło na to uwagę. Hilaria ogłosiła narodziny córki na Instagramie podpisując się: „Ona jest tutaj! Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami naszym małym spełnieniem marzeń. Hilaria także wspomniała o tym, że w biografii online, którą przygotowała dla niej jej firma zarządzająca, błędnie podano jej miejsce urodzenia jako Majorka, co było „rozczarowującym” błędem.

Ponadto instruktorka jogi ujawniła publikacji, że pomimo tego, że Hilary jest jej imieniem urodzeniowym, wybrała Hilaria, ponieważ tak swoją hiszpańska rodzina ją nazywała. Hilaria powiedziała: „To, co podzieliłam się na swój temat, jest bardzo jasne.” 21 października 2021 roku, podczas ćwiczeń na planie filmowym, pistolet Baldwin’a wystrzelił, zabijając 42-letnią operatorkę filmową Hutchins.

Rodzina Hutchins pozwała go za jej morderstwo, ale on nigdy nie przyznał się do winy i obiecał „nigdy nie celować w nikogo bronią i nie naciskać spustu”. Jednak pistolet „nie mógł zostać wystrzelony bez naciśnięcia spustu” w tym zdarzeniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet