„Całkowicie inaczej teraz”: historia kobiety, która adoptowała 2 dziewczynki z unikalnymi cechami i pomogła im

Christen Williams pracowała jako nauczycielka i była osobą skoncentrowaną na karierze, dlatego nie zwracała zbytnio uwagi na swoje życie osobiste. Jednak kobieta naprawdę pragnęła mieć rodzinę i dzieci, i pewnego dnia los się do niej uśmiechnął.

Christen podróżowała po Indiach i tam spotkała małą sierotę o imieniu Munny. Nikt nie chciał adoptować dziewczynki ze względu na dużą bliznę na jej czole. Wtedy Christen zdała sobie sprawę, że nie może zostawić dziecka tam i ją adoptowała.

Na początku Munny była skryta, ale stopniowo otworzyła swoje serce na kobietę i zaufała jej. Z kolei Christen obdarzała dziewczynkę całą swoją miłością.

Później Christen adoptowała kolejne dziecko o imieniu Durga. Znalazła ją w koszu na śmieciach. Jej twarz była zniekształcona, jednak to nie zatrzymało Christen.

Wkrótce wiele osób dowiedziało się o życzliwej kobiecie, która adoptowała 2 dziewczynki, i chciało pomóc rodzinie.

Chirurdzy kilkakrotnie operowali dziewczynki, więc teraz nie różnią się od innych. Jednak Durga nadal potrzebuje pewnych zabiegów, aby pozbyć się wszystkich blizn.

Dla dziewcząt wygląd nie jest najważniejszy. Cieszą się, że wreszcie znalazły prawdziwą matkę, która obdarza je miłością, uczuciem i nadzieją na jasną przyszłość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet