Kim Kardashian pozowała do magazynu męskiego w nietypowej kreacji – fani są oburzeni.

Stanie się twarzą okładki prestiżowego magazynu już nie jest dla Kim Kardashian wydarzeniem, ale zagrać w artykule na okładce magazynu męskiego to nawet dla niej duże wydarzenie. GQ przyznało celebrytce tytuł Mężczyzny Roku 2023 i przeprowadziło z nią obszerne wywiady. „Pomóż mi zrozumieć, dlaczego jest na okładce numeru poświęconego mężczyznom roku?” – zastanawiają się fani. „Jest tylu utalentowanych sławnych mężczyzn, a musieli wybrać ją” – zdziwieni są użytkownicy Instagrama (zbanowanego w Federacji Rosyjskiej). Przyznajmy, że w tym jest pewna prawda. Jednak istnieje zupełnie logiczne wytłumaczenie tego wyboru redakcyjnego.

Wywiad z Kim opiera się na wspomnieniach jej zmarłego w 2003 roku ojca, Roberta, który zmarł na raka przełyku. Bohaterka okładki przyznała, że jej miłość do męskiej odzieży wykształciła się dzięki jej tacie. Robert, jak wspomina, bardzo lubił markę Gucci, Kim pamięta swojego ojca w modnych ubraniach, a nie w piżamach, w których był ubrany w ostatnich dniach swojego życia.

Bizneswoman również opowiedziała o rozwodzie swoich rodziców: małżeństwo Roberta i Kris Jenner rozpadło się, gdy modelka miała dziewięć lat. Jej córka North ma teraz ten sam wiek. Kim, ogólnie rzecz biorąc, z pierwszej ręki wie, jak trudno było jej dziedziczce oglądać jej konflikty z Kanye Westem.

Jednak sama modelka potrafiła przeżyć trudne chwile bez korzystania z psychologów. Pomogli medium: Kim regularnie do nich chodzi, pomimo tego, że jej ojciec odrzucił tę metodę rozwiązywania problemów. I jak się okazuje, celebrytka jest bardzo religijna i modli się z dziećmi każdego dnia przed snem. Kim również została wychowana przez swojego ojca.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: