Celine Dion pojawiła się publicznie po dłuższym czasie.

Jak się dowiedziano, Celine Dion niedawno pojawiła się publicznie po raz pierwszy od dłuższego czasu. Przyczyną długiej absencji kanadyjskiej artystki była rzadka choroba neurologiczna. Co było powodem jej powrotu i jak obecnie wygląda ta celebrytka, dowiecie się z niespełna kilku minut.

Problemy zdrowotne Jak pewnie wiecie, w grudniu 2022 roku Celine Dion otwarcie poinformowała swoich fanów i wszystkich zaniepokojonych swoimi problemami zdrowotnymi. Zgodnie z relacją kanadyjskiej artystki, od pewnego czasu zmagając się z poważną chorobą. Mówimy oczywiście o zespole sztywności mięśni.

„Niestety skurcze wpływają na każdy aspekt mojego codziennego życia, czasami sprawiając trudności w chodzeniu i uniemożliwiając mi korzystanie z strun głosowych do śpiewania tak, jak jestem tego przyzwyczajona” – powiedziała piosenkarka na Instagramie.

Z tego powodu, co było dość przewidywalne, artystka musiała przełożyć daty swojej trasy koncertowej Courage World Tour. Początkowo miała rozpocząć się w lutym 2023 roku. Niemniej jednak już w 2024 roku fani artystki będą mieć nadzieję, że będą mieli szczęście cieszyć się występem swojej ulubionej gwiazdy.

Celine Dion pojawiła się publicznie Co ciekawe, to ostatnie jest bardziej niż realne. Otóż Celine Dion pojawiła się publicznie kilka dni temu. Warto zauważyć, że był to pierwszy taki występ artystki od dłuższego czasu. Ale powodem tego było sportowe wydarzenie. Otóż piosenkarka chciała obejrzeć mecz hokejowy Montreal Canadiens w Las Vegas. Towarzyszyli jej synowie: Rene-Charles, Eddie i Nelson.

Mimo walki z poważną chorobą Celine była w dobrym nastroju. Na tę okazję piosenkarka wybrała lekki dres. Całość uzupełniła białą kamizelką i pasującymi trampkami. Jeśli chodzi o dodatki, celebrytka wybrała okrągłe kolczyki. Nawiasem mówiąc, po meczu Dion nawet udało się porozmawiać z zawodnikami w szatni. W ten sposób kanadyjska gwiazda udzieliła chłopakom rad, jak pozostać odpornymi i dbać o zdrowie.

„Moi synowie i ja świetnie się bawiliśmy. Spotkaliśmy się z Montreal Canadiens po ich meczu hokejowym przeciwko Vegas Golden Knights w Las Vegas. Zagrali niesamowicie. Jaki to był mecz! Dzięki za spotkanie się z nami po meczu, chłopaki! To było niezapomniane dla nas wszystkich. Wspaniałego sezonu dla wszystkich!” – podpisała Celine Dion opublikowane fotografie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: