Gdzie jest ta pulchna dziewczyna? Jak dziś wygląda córka Johna Travolty.

Często dzieci celebrytów podążają śladami swoich rodziców, ale czasami wybierają zupełnie inny kierunek. Ella Blue Travolta, 22-letnia córka słynnego amerykańskiego aktora, wpisuje się w pierwszą kategorię, ponieważ aktywnie próbuje swoich sił jako aktorka. Ella robi dobre postępy i można już nazwać ją niezależną gwiazdą. Niesamowite, jak szybko wyrosła ta słodka Ella. Wydaje się, że niedawno fani przeglądali jej dziecięce zdjęcia na znanych profilach społecznościowych sławnego taty. A teraz Ella pojawia się coraz częściej na różnych wydarzeniach. Nie ma wątpliwości: podbije światową scenę show-biznesu.

Jak wygląda 22-letnia Ella Blue Travolta

Ella niedawno uczestniczyła w imprezie marki Neiman Marcus. Dziewczyna głośno dała o sobie znać, a teraz stale podsyca zainteresowanie publiczności swoimi wystąpieniami publicznymi. Wcześniej Ella była nazywana kopią swojego ojca. Teraz zobacz sam. Czy rozpoznajesz cechy Johna Travolty w wyglądzie Ell?

W wieku 22 lat Ella wypracowała już elegancki styl. Na imprezie miała na sobie czarną, lakoniczną sukienkę. Dziewczyna podkreśliła swoją talię i ogólną smukłą sylwetkę paskiem od Diora. Ciekawym dodatkiem do stylizacji był sweter z guzikami, który Ella zarzuciła sobie na ramiona. Możesz od razu pomyśleć, że to sukienka z pelerynką, ale nie. To zwykły sweter.

Sukces dziewczyny w kinie Oczywiście John Travolta pomógł córce w pierwszych krokach w dużym kinie. Trzy lata temu zadebiutowała w filmie „Trująca róża”. To amerykańsko-włoski thriller, w którym kolegami Ell na planie byli oprócz ojca Morgan Freeman, Kat Graham, Brendan Fraser i inni celebryci. Niezła aplikacja do sukcesu, zgadzasz się?

Ale Ella nie chce cały czas siedzieć pod skrzydłami taty. Próbuje zdobyć uznanie własną drogą w aktorstwie. Ella niedługo zagra w nowym filmie – nietypowej wersji Alicji w Krainie Czarów. Wydarzenia będą miały miejsce w Europie. Alice, którą zagra Ella Travolta, spotka Szalonego Kapelusznika Williama. Czekają ich przygody w Budapeszcie nocą. Wiadomo także, że w tym filmie pojawi się rosyjska modelka i aktorka Sasha Luss. W jej wizerunku zobaczymy wiele nawiązań do postaci Czerwonej Królowej.

 

Mama byłaby dumna z Elli Wszyscy mówią o tacie Elli. Mama również byłaby nieskończenie dumna ze swojej córki. Niestety aktorka Kelly Preston, matka Elli i żona Johna, zmarła w 2020 roku. Miała raka. Kelly nigdy nie miała okazji zobaczyć, jak jej jedyna córka triumfalnie rozpoczyna karierę w przemyśle filmowym. A John teraz musi radzić sobie z rolą samotnego ojca.

Jesteśmy pewni, że Ella niedługo jeszcze głośniej da o sobie znać. Ma wszelkie szanse nie tylko na zostanie znaną aktorką, ale także zdobycie serc publiczności.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet