Subskrybenci nie rozpoznali Khloe Kardashian na nowych zdjęciach – teraz gwiazdę oskarżają o rasizm.

Rodzina Kardashian-Jenner nie jest obca hejtowi w mediach społecznościowych. Siostry były oskarżane o wszystko: nieudane retusze, propagowanie niebezpiecznego leku na odchudzanie. Jednak jednym z najczęstszych zarzutów jest próba naśladowania przedstawicieli innej rasy. Ostatnio Kylie Jenner została przyłapana na kopiowaniu wizerunku słynnej latynoskiej piosenkarki, a teraz pod ostrzałem znalazła się Khloe Kardashian. A tutaj wszystko jest znacznie poważniejsze: gwiazdę reality show oskarża się o „blackfishing” – próby zmiany swojego wyglądu, aby przypominać Afroamerykankę.

Winne wszystkiego są zdjęcia z Halloween, które Chloe opublikowała w zakazanej sieci. Z okazji święta gwiazda reality show postanowiła przywrócić wszystkim milenialsom dzieciństwo i przeobraziła się w lalkę Bratz. Ale zamiast nostalgicznej radości pod zdjęciami, na których Khloe pozuje z ciemnobrązowym samoopalaczem i gigantycznymi sztucznymi ustami, pojawiły się zupełnie negatywne komentarze. „Najpierw pomyślałem, że to jakaś przypadkowa czarna kobieta”, „Czy naprawdę myśli, że jej afroamerykańscy subskrybenci cieszą się patrzeniem na tę karykaturę?”, „Wiesz, że istnieje biała lalka Bratz?” – komentują subskrybenci Chloe.

Subskrybenci zwrócili również uwagę na inne „lalki”, w tym Kim Kardashian. „Nic nie rozumiem, wszystkie mają dokładnie taką samą twarz”, „Ledwo mogę rozróżnić, która to Chloe”, „Więc wszystkie zdecydowałyście się przebrać za czarne kobiety na Halloween?” – zdziwieni są użytkownicy internetu.

Wydaje się, że hańba dotarła do samej Chloe. Ale celebrytka nie przeprosiła ani nie usunęła komentarzy, tylko zamieściła wymowną wiadomość w swojej historii. „Nie możesz kontrolować, jak inni interpretują twoje czyny czy słowa. Każdy postrzega rzeczy w oparciu o swoją obecną sytuację i sposób myślenia. Po prostu kontynuuj działanie z uczciwością, miłością i dobrym sercem” – napisała gwiazda reality show. Ciekawe, czy taka pozytywna i lakoniczna odpowiedź zadowoliła wszystkich niezadowolonych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet