Jak wygląda 9-milionowy dom Kourtney Kardashian: rzadkie zdjęcia

Więcej niż soczyste szczegóły z życia osobistego celebrytów, fani uwielbiają tylko zaglądać do ich domów i dowiadywać się, jak tam wszystko funkcjonuje. I jedna z najpopularniejszych rodzin Hollywood nie jest tutaj wyjątkiem. Już wcześniej opowiedzieliśmy wam, jak Kim Kardashian i Kylie Jenner urządziły swoje domy na Boże Narodzenie, a dziś pojawiły się rzadkie nagrania z rezydencji o wartości 9 milionów dolarów Courtney. A oto, jak to wygląda.

Courtney zakupiła luksusową posiadłość o powierzchni 11 tysięcy stóp kwadratowych w Calabasas, Kalifornia, jeszcze w 2014 roku. Dom ten posiada sześć sypialni, dziewięć łazienek, pokój zabaw dla dzieci, prywatny spa, saunę, a nawet windę (co nie dziwi, biorąc pod uwagę, jak duży był jej brzuch w ostatnich miesiącach ciąży – na pewno miała trudności z wchodzeniem po schodach).

Na podwórku domu Kourtney Kardashian znajduje się duży basen, gdzie można popływać i cieszyć się widokiem gór. Krótko mówiąc, to nie życie, lecz bajka!

Czy już doceniliście minimalizm dosłownie we wszystkim? Okazuje się, że rodzina celowo starała się urządzić dom z niewielką ilością mebli, aby uczynić go rodzajem minimalistycznego, przytulnego azylu dla siebie i swoich bliskich. Sama celebrytka opisuje design rezydencji jako szykowny, ale praktyczny. Courtney po prostu uwielbia też urządzać pomieszczenia dziełami sztuki, które albo kupuje sama, albo otrzymuje jako prezenty od bliskich.

Mimo że bożonarodzeniowe dekoracje Courtney okazały się wielokrotnie skromniejsze niż te jej sióstr, w tym zakątku raju również panowała atmosfera bajki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet