Aktorka Angelina Jolie przyznała, jak jej dzieci uratowały ją podczas trudnego okresu w jej życiu.

Jeśli dzieci to kwiaty życia, to Angelina Jolie jest posiadaczką luksusowego bukietu, który co jakiś czas przynosi jej radość, a czasami, zwłaszcza w szczególnie ciemnych okresach życia, nawet ją ratuje. Aktorka szczerym głosem opowiedziała o tym w niedawnej rozmowie z amerykańskim Vogue. Nawiasem mówiąc, na okładce tego miesięcznika znajduje się zachwycające zdjęcie celebrytki!

W szczerej rozmowie Angie przyznała, że całe jej życie zostało wywrócone do góry nogami, gdy po raz pierwszy została matką w wieku 26 lat (oczywiście, o jej skandalicznej przeszłości wszyscy wiedzą), a samo macierzyństwo wydawało się nauczyć ją, jak ponownie żyć i wchodzić w interakcje z światem. Teraz, jak opowiada Jolie, przechodzi trudny okres – prawdopodobnie mówimy o przedłużających się procesach rozwodowych z Bradem Pittem, które zakończyły się niedawno – i dzieci okazały się dla niej prawdziwym zbawieniem. „Myślę, że z powodu ostatnich wydarzeń w moim życiu poszłabym w ciemną stronę, gdyby nie chęć życia dla nich” – cytuje ją publikacja.

Aktorka powiedziała, że oprócz poważnych spraw, takich jak troska o swoich synów i córki, opieka i chęć ich ochrony, stara się być dla nich przyjacielem i nie pogardzi wspólną zabawą. Dzieci często same śmieją się z matki. Mamy nadzieję, że po ostatnim oburzeniu i krytyce w Internecie dotyczącej celebrytki wychodzącej razem z córką Vivienne, również one zdołały się porządnie pośmiać!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet