Kim Kardashian ostro zareagowała na wyzwiska Kourtney: nowy skandal w rodzinie Hollywood.

Skandale i intrygi w rodzinie Kardashian-Jenner są, chociaż powszechne, niezwykle dramatyczne dla fanów, zwłaszcza gdy konflikt wybucha między samymi siostrami. Dlatego napięcie między Kim a Kourtney, które nie opada, a wręcz przeciwnie, budzi duże zaniepokojenie wśród fanów.

Kilka dni temu został wydany zwiastun nowego sezonu programu „Keeping Up with the Kardashians”, gdzie, sądząc po materiałach wideo, jednym z głównych konfliktów jest walka między dwiema celebrytkami. Co więcej, jeśli wcześniej obie wymieniały się tylko faktami (na przykład Kim wielokrotnie twierdziła, że Kourtney ukradła jej ślub), teraz niechęć osiągnęła kolejny poziom.

W jednym z rozmów telefonicznych między dziewczynami, która znalazła się w programie reality, była żona Kanye Westa oskarża swoją starszą siostrę o nienawiść do innych członków rodziny. Kourtney, w ogóle, nie zaprzecza temu uczuciu. Przed zakończeniem dialogu, krzyknęła z gniewem przez telefon: „Jesteś po prostu wiedźmą. Nienawidzę cię!” Reakcja była przewidywalna: Kim jest poza sobą.

Co można powiedzieć, będzie gorąco! A podczas gdy zastanawiasz się, po której stronie się opowiedzieć, przyjrzyj się temu, co myślą o tym zachodnie audytorium. Spoiler: opinie są podzielone. „Zgadzam się z Courtney. Kim to tonowo głucha, bezczelna narcystka… stawia swoje ego ponad uczucia siostry”, „Prawdziwy powód, dla którego Kourtney nienawidzi Kim, to dlatego, że Travis kiedyś był zakochany w Kim”, „Czy to zwiastun American Horror Story? #Wiedźma”, pisali czytelnicy Page Six.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: