Timberlake pozwał Britney Spears. Jej wspomnienia zagrażają karierze muzyka.

Dawno, dawno temu Justin Timberlake i Britney Spears wydawali się idealną parą. Niestety, związek utalentowanych rówieśników zakończył się rozstaniem. Jednak dopiero niedawno stało się jasne, że fani Britney byli przez ponad 20 lat w nieświadomości prawdziwych przyczyn jej rozstania z Justinem. Przez te lata publiczność sądziła, że Spears zdradziła Timberlake’a i tym samym zniszczyła ich związek. Ale w książce wspomnień Britney, która ukazała się 24 października, przedstawiono zupełnie inną historię!

Justin Timberlake i Britney Spears: rozstanie wieku

Młode gwiazdy Przypomnijmy, że Justin Timberlake i Britney Spears po raz pierwszy spotkali się podczas wspólnego występu w jednym z programów telewizyjnych Disneya. Wtedy przyszłe gwiazdy miały zaledwie 12 lat! Później młoda Britney rozpoczęła swoją karierę muzyczną, występując jako support przed grupą młodzieżową 'N Sync, której wokalistą był Justin.

Wspólny proces twórczy szybko przerodził się w związek miłosny. Fani pary podziwiali swoich idolów. Starsi widzowie zastanawiali się, czy Justin i Britney naprawdę mają uczucia do siebie nawzajem. Jednak znajomi muzyków zapewniali, że związek pary nie był chwytem marketingowym.

Oświadczyny i rozstanie

Pod koniec 2001 roku Justin Timberlake i Britney Spears już zamieszkiwali w tym samym domu i publicznie pojawiali się wyłącznie razem. Sprawy zmierzały pewnie ku ślubowi. Prezent Justina dla Britney w postaci pierścionka o wartości 100 000 dolarów tylko pobudzał fanów pary. Niestety, prezent muzyka nigdy nie stał się symbolem ich związku z Spears.

W 2002 roku kochankowie niespodziewanie się rozstali. Fanom nie podano dokładnej przyczyny incydentu. Krótko po rozstaniu z Britney, Timberlake wydał piosenkę „Cry Me A River”, którą poświęcił Spears. Ponadto Justin więcej niż raz czy dwa później wspomniał w wywiadach, że piosenkarka złamała mu serce.

Nowe informacje

Łącząc dwa i dwa, publiczność doszła do prostego wniosku: winna była zdrada Britney! Pierwszy cios w ten punkt widzenia został zadany dopiero w 2021 roku, gdy Spears wydała autobiograficzny dokument. W nim kobieta bezpośrednio oskarżyła swojego byłego kochanka o wykorzystywanie ich tragedii dla własnej „promocji”.

Należy zauważyć, że Justin nie sprzeciwił się Britney. Wręcz przeciwnie, Spears publicznie przeprosiła i stanowczo poparła przedłużający się proces wyzwolenia spod kurateli swojego tyranicznego ojca. Ale obecna reakcja Timberlake’a była zupełnie inna. Nic dziwnego, skoro wyznania z autobiograficznej książki Britney zagrażają zniszczeniem całego życia piosenkarza.

W swojej książce Britney Spears twierdzi, że długotrwałe rozstanie wynikało z niezdolności do znoszenia zachowania Justina. Timberlake, jak mówią, zmusił piosenkarkę, która była w ciąży z nim, do pozbycia się płodu. A potem zaczął zdradzać Britney. Zszokowani fani wywołali prawdziwą falę

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet