Pojawiły się zdjęcia 51-letniej Gwyneth Paltrow bez Photoshopa – opinia publiczna jest oburzona.

Ludzie powoli zapominają, że Gwyneth Paltrow jest aktorką. W oczach zwykłych ludzi jest raczej właścicielką marki zdrowego stylu życia Goop, produkującej wątpliwe produkty wellness. Jajka waginalne i zabawki erotyczne nie sprzedawały się dobrze, swoją drogą, ale pierwsza partia świec o zapachu waginy została wyprzedana w zaledwie godzinę. Nadchodzą czekoladki o smaku waginy.

Gwyneth naprawdę wierzy w to, co robi: na swoim Instagramie (zbanowanym w Federacji Rosyjskiej) aktywnie opowiada nie tylko o marce, ale także o osobistych metodach utrzymania zdrowia – ekstremalnej diecie, kroplówkach, kąpielach podczerwonych i wiele więcej. Analizując, jak aktorka wygląda w wieku 51 lat, internauci nie uwierzyli w cudowność jej metod. Jednak najnowsze fotografie paparazzi z wakacji Gwyneth, opublikowane przez Page Six, zmusiły ich do ponownego rozważenia swoich poglądów. Na zdjęciach wakacyjnych Gwyneth nie ma nawet odrobiny Photoshopa, a gwiazda prezentuje się olśniewająco. Jak zauważono w komentarzach, nie ma u niej wcale cellulitu, a jej talia jest na swoim miejscu.

Uważamy, że jest zbyt wcześnie, aby wyciągać wnioski na podstawie kilku zdjęć. Lepiej posłuchać lekarzy, którzy zdają się siedzieć całymi dniami w komentarzach pod filmikami Gwyneth, odsłaniając wszystko, co mówi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet