Stało się znane, pod jakimi warunkami Meghan Markle zostanie przyjęta z powrotem do rodziny królewskiej.

Po niepochlebnych wypowiedziach na temat rodziny królewskiej i manipulacjach księcia Harry’ego, które nawet fani aktorki nie negują, Meghan Markle nigdy nie poprawi relacji z krewnymi swojego męża. Przynajmniej tak wydaje się publiczności. Ale biograf królewski Tom Quiney nie wyklucza, że jeśli Karol III wybaczy swojemu najmłodszemu synowi, będzie on w stanie poprawić relacje z Megan. Jednak, jak dodaje ekspert, księżna będzie musiała przeskoczyć przez samej siebie, i to dwukrotnie.

Po pierwsze, Meghan nie będzie mogła mieszkać w USA, gdzie planuje wznowić swoją karierę aktorską. Dla rodziny królewskiej ważne jest, aby wszyscy krewni mieszkali w Anglii. Po drugie, będzie musiała robić wszystko, co powiedzą król, królowa, a także przyszły dziedzic tronu, William, i jego żona Kate Middleton. Ta strategia oznacza, że ewentualny powrót Meghana, jeśli nastąpi, powinien odbyć się płynnie i bez rozgłosu.

Nie należy oczekiwać przeprosin ani tego, że monarchowie potraktują ją łagodniej. Queenie uważa, że Meghan jest zbyt dumna, by zgodzić się na takie warunki. Internauci, zresztą, podzielają to zdanie: Książęta Sussex raczej rozwiodą się, niż Meghan wycofa swoje słowa.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: