Kim Kardashian bała się, jak będzie wyglądać na starość: wideo.

Gwiazda niewątpliwie wygląda świetnie w wieku 43 lat. Liczne operacje plastyczne, drogie zabiegi kosmetyczne i profesjonalni wizażyści robią swoje. Jednak Kim Kardashian otrzymuje więcej hejtu niż komplementów. W Internecie od dawna mówi się, że próbuje złapać czas za ogon i być wiecznie młodą. Niestety, Kim pewnego dnia będzie musiała stawić czoła oznakom starzenia, o czym niedawno sama się przekonała.

Dzień wcześniej modelka spotkała się z wizażystką Ariel Tejade. Namówił kolegę, aby wypróbował trend z portali społecznościowych – zadziałał z filtrem, który pokazuje, jak dana osoba będzie wyglądać w przyszłości. Efekt ten stopniowo, począwszy od 2023 r., postarzał twarz gwiazdy. A gdy tylko pojawiły się głębokie zmarszczki, Kim zakryła aparat dłonią.

W komentarzach piszą, że teraz życie gwiazdy nie będzie już takie samo. „Największy strach tej suki” – ujął to jeden z użytkowników. „Szkoda narzekać, Kim wygląda zupełnie jak jej mama, kiedy jest stara” – dodała kolejna. Uważamy, że nie ma się czym martwić: Kris Jenner w wieku 68 lat wygląda znacznie młodziej. A genetyka jest silniejsza niż najbardziej zachwalane zabiegi kosmetyczne.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet