Kultowe gwiazdy lat 80. Donna Mills, Loni Anderson i nie tylko jednoczą się, aby spędzić Boże Narodzenie w stylu Divas na całe życie

Czasami znalezienie miłości może być tak proste, jak uśmiechnięcie się do kogoś uroczego w kolejce po kawę. Ale w nowym wakacyjnym filmie Lifetime zatytułowanym „Ladies of the ’80s: A Divas Christmas” jest to nieco bardziej skomplikowane. W tym filmie pięć gwiazd opery mydlanej postanawia pomóc ludziom znaleźć miłość w okresie świątecznym.

W tych gwiazdach opery mydlanej grają Loni Anderson, Morgan Fairchild, Linda Gray, Donna Mills i Nicollette Sheridan. Kiedyś pracowali razem przy telenoweli, a teraz spotykają się, aby nakręcić ostatni odcinek bożonarodzeniowy.

Jednak sprawy się komplikują, ponieważ mają stare nieporozumienia i zaczynają się kłócić podczas produkcji. To prawie psuje całe świąteczne przedstawienie.


Kiedy zdają sobie sprawę, że ich kłótnia może anulować świąteczny program specjalny, zgadzają się dogadać dla dobra programu. Co więcej, zauważają, że producent serialu Alex i reżyser Nell nadal darzą siebie uczuciem. Dlatego panie postanawiają pomóc im wrócić do siebie.

Producent wykonawczy, Larry A. Thompson, jest bardzo podekscytowany możliwością zgromadzenia tych pięciu niesamowitych kobiet w tym świątecznym filmie.

W filmie występują także aktorzy tacy jak Christopher Atkins, Patrika Darbo, Alec Mapa i córka Donny Mills, Chloe Mills. Dostępna jest także specjalna piosenka przewodnia w wykonaniu gwiazdy popu z lat 80., Tiffany’ego.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery „Ladies of the ’80s: A Divas Christmas”, ale Lifetime ogłosi ją wkrótce wraz z innymi wakacyjnymi filmami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet