„Przytulaj i płacz. Mały, chudy. Dlaczego fani nie rozpoznają Antonio Banderasa.

Antonio Banderas to jeden z najsłynniejszych aktorów pochodzenia hiszpańskiego. „Zdesperowany” obchodził niedawno swoje 61. urodziny. Ponadto aktor po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawił się publicznie. Wcześniej wydawało się, że się ukrywa, ale teraz bez skrępowania pozował fotografom na czerwonym dywanie balu charytatywnego w rodzinnej Maladze. Fani zauważyli, że coś jest nie tak. Wielu wierzy, że Banderas nie jest już tym samym: na jego twarzy pojawiły się zdradziecko zmarszczki, a na brodzie pojawiły się siwe włosy. Opowiemy Ci, jak Antonio wygląda teraz i co teraz robi.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Vanitatis (@vanitatis)

Antonio Banderas i metamorfozy w wyglądzie

Wcześniej kobiety były po prostu zachwycone Antonio Banderasem. Oczywiście pamiętajcie tylko, jak wyglądał w filmach „Maska Zorro”, „Desperado”, „Inny człowiek” i innych. Antonio miał różne okresy w swoim życiu, kiedy eksperymentował ze swoim wyglądem. Ogolił głowę, pozbył się brwi, zapuścił brodę – wszystko, czego nie zrobił słynny Hiszpan. A teraz wielu fanów zauważa, że wiek wciąż robi swoje. Niektórzy nie są tak tolerancyjni, nazywają teraz Banderasa nawet starcem.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Almodóvar UK (@almodovaruk)

Antonio Banderas zaczął gwałtownie zmieniać swój wygląd po tym, jak po 18 latach związku zerwał z kobietą. Była Melanie Griffith. Nawiasem mówiąc, mówią, że jednym z powodów separacji było to, że Antonio nie chciał zaakceptować zewnętrznych zmian żony. Najwyraźniej nie chciała się zestarzeć. Dlatego wielokrotnie korzystałam z pomocy chirurgów plastycznych. Tego było już za wiele dla Banderasa. Wkrótce po rozstaniu rozpoczął związek z młodą Holenderką Nicole Kimpel. Ale nie spieszy im się do ślubu. Nawiasem mówiąc, Antonio uważa ślub za stratę pieniędzy.

Jak obecnie postrzegany jest Banderas: macho czy dziadek

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Олеся Миронова (@vse_o_socionike)

„Mały, zwiędły dziadek, co to za macho!”, „Antonio całkowicie stracił grunt pod nogami. Wygląda jak starzec.” „Uściskaj i płacz. Mały, chudy”, „Jaki on jest nędzny. Nie wygląda na macho.” „Ten macho nie może się równać z naszymi przystojniakami. To po prostu umiejętność operatora i odpowiednich małych partnerów. Choć gra znośnie” – piszą w internecie internauci.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kino 📼 Salon (@kino_salon)

To prawda, że ​​istnieją inne opinie. „Nadal jest niezłym sukinsynem”, „Sposób, w jaki śpiewa i potrafi grać. Przecież w rzeczywistości jest niski, ale tak wygląda w filmach i na ekranie. Musisz to umieć! Są utalentowani aktorzy, których w prawdziwym życiu nawet byś nie zauważył, ale kiedy zaczną grać, są niezdarni!”, „Przystojny! Wygląda na około 40 lat, nie więcej” – fani chwalą Antonio Banderasa.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Moises Castañeda (@moisescastanedacolunga)

Choroba Banderasa

Być może wpływ na wygląd Antonio Banderasa miał nie tylko wiek, ale także niedawna choroba. Aktor zaraził się koronawirusem pod koniec 2020 roku. Kilka lat temu Antonio miał zawał serca. Aktor wspomina, jak Nicole Kimpel dosłownie go uratowała. Kiedy zaczął wykazywać objawy zakażenia koronawirusem, położyła mu na języku tabletkę aspiryny. Antonio wierzy, że to uratowało mu życie. Tak czy inaczej, Banderas kontynuuje karierę twórczą, zajmuje się produkcją wina, jest właścicielem marki perfum, a nawet próbował swoich sił jako projektant odzieży męskiej.

Czy podoba Ci się twórczość Antonio Banderasa jako aktora? Myślicie, że bardzo się ostatnio zmienił?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: