Dlaczego ludzie są zdziwieni wyglądem córki Iriny Szajk i Bradleya Coopera?

Ostatnio fani znanych artystów, modelek i muzyków plotkują z pełnym zaangażowaniem na temat pojawiania się nowych kreatywnych dynastii. Jednak czemu dziwić się, jeśli dzieci naszych dawnych idolów teraz poszukują swojego udziału w popularności. Niektórzy z tych młodych talentów okazują się faktycznie utalentowani. Weźmy choćby Gigi Hadid i Lily Rose-Depp! Jednak młodzi ludzie nie muszą się relaksować. Kolejne pokolenie już twardo depcze im po piętach, a jedną z jego części jest córka Iriny Szajk i Bradleya Coopera.

Córka Iriny Szajk po raz pierwszy pojawiła się publicznie

Tajemnicze dziecko

Mała Leah de Sienne Shake Cooper urodziła się w marcu 2017 roku. Nawet gdy jej rodzice rozstali się w 2019 roku, Bradley i Irina kontynuowali wspólnie opiekę nad swoją córką. Paparazzi dosłownie łamali się przez ścianę z bezsilności – dziennikarze nie radzili sobie z zasłoną tajemnicy wybudowaną przez aktora i modelkę.

Otóż już przed narodzinami Lei jej tata i mama zawarli między sobą niewypowiedzianą umowę. Córka Iriny Szajk i Bradleya Coopera miała mieć możliwość w pełni cieszyć się wszystkimi urokami dzieciństwa. Dlatego aktor i modelka, nawet po rozstaniu, wspólnie ukrywali wszelkie informacje dotyczące swojej córki i chronili ją przed spojrzeniami ciekawskich.

Spadkobierczyni dwóch talentów

Sytuacja zmieniła się dzięki premierze nowego filmu z udziałem Bradleya Coopera. Po długiej i trudnej przerwie aktorskiej celebryta postanowił uczynić premierę pełnoprawnym świętem zarówno dla siebie, jak i dla fanów. Dlatego Bradley uznał, że świat nie mógłby znaleźć lepszej sytuacji na pojawienie się 6-letniej Lei.

Tak, maluch wkroczył na czerwony dywan i od razu znalazł się pod wzrokiem tysięcy aparatów. Ale Leia zachowywała się bardzo spokojnie i nawet pozowała do zdjęć dla dziennikarzy. Właściwie nie miała czego się bać, ponieważ jej kochający ojciec był zawsze u jej boku, wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, Lady Gagą.

 

Bliska eskorta

Bradley nie opuszczał nawet na krok swojej dziedziczki. Zachowanie Coopera doskonale pokazało, dlaczego publiczność uważa go za jednego z najlepszych ojców w Hollywood. Artystę wspomagała jego najlepsza przyjaciółka, Lady Gaga. Gwiazdy poznały się pięć lat temu na planie filmu „Gwiazda rodzi się” i od tamtej pory są poważnymi przyjaciółmi.

Jednak Gigi Hadid, obecna pasja Bradleya Coopera, nie towarzyszyła aktorowi. A Irina Szajk nie pojawiła się obok swojej córki. Niemniej jednak publiczność dowiedziała się, że modelka popiera decyzję swojego byłego męża. Piękność nawet opublikowała zdjęcie Bradleya i swojej córki w mediach społecznościowych, opatrując je podpisem: „Tak dumna z tatę i Lei”.

Córka Iriny Szajk zrobiła sama w sobie naturalną sensację na czerwonym dywanie. Fani Coopera jednomyślnie uznali, że dziewczynka jest podobna do swojego ojca. Jednak dla publiczności było to bardziej komplementarne. Przynajmniej Leia zdecydowanie odziedziczyła spokojny charyzmat Bradleya. A jeśli w przyszłości dziewczynka zdecyduje się zostać aktorką, będzie to dla niej ogromnym plusem!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet