Internauci przyłapali Jennifer Lopez na kłamstwie, porównując jej zdjęcia z różnicą 24 lat.

Niezmiennie piękna J.Lo niedawno zrobiła sensację – w nowej sesji zdjęciowej dla marki Intimissimi, piosenkarka powtórzyła okładkę swojego debiutanckiego albumu „On the 6”, który kończy 24 lata w tym roku, udowadniając, że lata dla niej nie znaczą nic. Internet natychmiast zaczął porównywać zdjęcia, podziwiając 54-letnią artystkę, która, jesteśmy pewni, z pewnością korzysta z jakichś magicznych sztuczek w swoim pościgu za wieczną młodością. Jednak fani są gotowi polemizować z tym.

Mimo że tabloidy twierdzą, że nie ma różnicy w 24 latach, a Jennifer sama wygląda na najmłodszą we współczesnym zdjęciu, użytkownicy aktywnie się sprzeczają. Są pewni, że głównym sekretem urody J.Lo jest photoshop, a jej najlepszy czas dawno za nią, co doskonale potwierdzają zdjęcia paparazzi.

„Za późno. Wszyscy widzieliśmy jej zdjęcia na Hamptons z zmarszczkami wokół oczu.” „Wyglądała niesamowicie nawet zanim Ben wrócił. Ale odkąd się spotkali ponownie, zestarzała się jak mleko,” „Jakie naiwne! To Photoshop! Tak, wygląda dobrze jak na swój wiek, ale nie aż tak dobrze!”, „Profesjonalni wizażyści są gotowi i jest tyle filtrów. Na stronie zawsze wygląda jak na wystawie,” „Nie tylko poddała się operacji więcej niż raz i jest wstrzyknięta pełna wypełniaczy, ale te zdjęcia są również mocno retuszowane,” „Kogo ona oszukuje?!” – pisali zgorzkniali czytelnicy Daily Mail. Sargenty o tym, że nawet taki wygląd nie pomaga jej zatrzymać męża u swojego boku (zdjęcia Bena Afflecka w towarzystwie jego byłej żony niedawno pojawiły się w internecie), także, niestety, nie oszczędziły Lopez.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet