Jennifer Aniston podzieliła się rzadkim zdjęciem z dzieciństwa.

Gwiazda serialu „Przyjaciele” pierwotnie złożyła życzenia z okazji urodzin swojej własnej marki. Przypomnijmy, że firma_LolaVie, założona przez Jennifer Aniston, sprzedaje produkty do pielęgnacji skóry i włosów. Marka stała się popularna w dość krótkim czasie, co wcale nie jest zaskakujące: kto, jak nie Jennifer Aniston, zna się na produktach przeciwstarzeniowych. Zresztą aktorka nie skrywa przed fanami swoich tajemnic i hojnie dzieli się swoimi trikami dotyczącymi pielęgnacji urody.

Z okazji drugiej rocznicy marki, celebrytka opublikowała własne dziecięce zdjęcie, również w wieku dwóch lat. Czarno-białe zdjęcie przedstawia pulchnego, zacisniętego noska niemowlęcia, w którym nawet najbardziej oddany fan ledwie rozpozna przyszłą aktorkę. Jednak subskrybenci zauważyli podobieństwo między małą Jennifer a Emmą, córką Rachel i Rossa z serialu „Przyjaciele”.

Jennifer dołączyła do dziecięcego zdjęcia także swoje niedawne zdjęcie w dokładnie tej samej pozie.

„Ktoś_dziś_kończy_dwa_lata, ale nie ci dwaj. Szczęśliwego drugiego urodzin dla @Lolavie! Jestem dumna z mojego niesamowitego_zespołu. Przyjaciele, fani i stałych klientów! Nie zrobiłabym tego bez was… a jeszcze wiele przed nami!”

Jennifer Aniston, Aktorka

Zresztą aktorka_obchodzi_swoje_urodziny w lutym – w przyszłym roku skończy 55_lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet