Internauci byli zachwyceni plażowymi zdjęciami 50-letniej Heidi Klum: „Wygląda młodziej niż jej mąż”.

Niemiecka supermodelka Heidi Klum i jej mąż, muzyk rockowy Tom Kaulitz, mają swoje własne dekoracje świąteczne. Podczas gdy inne gwiazdy zajmują się dekorowaniem choinki bożonarodzeniowej (lub nawet kilkudziesięciu, jak Kim Kardashian), para świętuje święta na tle morza, słońca i piasku – na tropikalnej wyspie Saint-Barthélemy na Karaibach. Ale nawet tam paparazzi złapali 50-letnią Heidi i jej 34-letniego męża.

Na zdjęciach szczęśliwa Klum w czarnym bikini pływa w morzu na dmuchanym końcu świętego renifera i spaceruje po plaży ze swoim ukochanym. Ach, jak chcielibyśmy teraz być w butach supermodelki!

Warto również zauważyć, że Heidi, nawet bez retuszu, filtrów i specjalnego oświetlenia, wygląda po prostu wspaniale. I czytelnicy tabloidu Daily Mail podzielają tę samą opinię. „Wow! Zachwycająca figura”, „Ale ma 50 lat!” „Wygląda młodziej niż jej mąż”, podziwiali użytkownicy. Przypomnijmy sobie, że mówimy o matce czwórki dzieci!

Jednak byli także komicy, którzy napisali, że nie rozpoznali Heidi na plażowych zdjęciach, ponieważ miała na sobie znacznie więcej ubrań niż na zdjęciach na swoim Instagramie. Cóż, żart jest uzasadniony, zwłaszcza jeśli pamiętamy o bezinteresownej miłości modelki do zdjęć topless, a nawet nago.

Wcześniej Heidi Klum podzieliła się z fanami tajemnicą swojej szczupłości. Według informacji Daily Mail, waży 62 kilogramy i mierzy 176 centymetrów wzrostu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: