Książę Harry i Meghan Markle otrzymali tytuł honorowych głównych przegranych roku w Hollywood.

Jak się dowiedziano, Harry i Meghan znaleźli się na liście przegranych w 2023 roku. Co więcej, znani książęta byli na czele tejże listy. Jednak Sussexowie nie byli jedynymi „zwycięzcami”. Co spowodowało taką decyzję ze strony mediów i kto towarzyszył nieszczęśliwej parze, dowiesz się od nas w przeciągu kilku minut.

Harry i Meghan na liście przegranych

To, że Harry i Meghan znaleźli się na liście przegranych w 2023 roku, stało się znane z materiału The Hollywood Reporter. Publikacja niedawno podzieliła się taką listą, zauważając zarówno zwycięzców ostatnich 365 dni, jak i tych, którzy mogą chwalić się jedynie negatywnym rezultatem. I oczywiście losy książąt Sussex zostały przypieczętowane.

I tutaj absolutnie nie ma niczego do zdziwienia. Dziennikarze uważają, że wszystko, co zrobili Harry i Meghan, to narzekanie na wszystkich i wszystko. Ciekawym przykładem będzie serial dokumentalny na platformie Netflix, w którym ta znana para ponownie podzieliła się szczegółami swojego życia w pałacu. Ciekawe jest, że z każdym nowym niezadowoleniem Sussexów, szeregi ich fanów zauważalnie się przerzedzają.

Szczególną uwagę zasługuje biografia księcia Harry’ego, która została opublikowana pod odpowiednim tytułem „Spare”. Oskarżenia wobec krewnych królewskich, opowieści o prześladowaniach przez prasę, problemy psychiczne… Ponadto Spotify zakończyło umowę z książętami, nazwawszy ich oszustami.

„Pogarda, drwiny, kpiny i krytyka”

Co ciekawe, Harry i Meghan liczyli na zyski związane z ich statusem krzykliwej pary królewskiej w USA. Niestety stracili nie tylko kontakt z brytyjską monarchią, ale również nie byli w stanie dostarczyć widowni godnego spektaklu. Co więcej, nawet twórcy serialu animowanego „South Park” są gotowi szydzić z książąt. W marcu 2023 roku, w odcinku „Worldwide Privacy Tour”, twórcy projektu skrytykowali księcia i aktorkę za skargi na prześladowanie, po których uwaga prasy tylko wzrosła.

„Pomimo wszelkiej pogardy, drwin, kpiny i krytyki, i tak lepiej, niż gdyby pozostali w pałacu. Wyobraźcie sobie mnóstwo oficjalnych wydarzeń królewskiej rodziny przez cały rok. To ten sam krąg piekła” – piszą niektórzy użytkownicy internetowi.

Warto zauważyć, że książę Harry i Meghan Markle dołączyli na liście przegranych do równie skandalicznych celebrytów i nieudanych projektów. Podobny los spotkał filmy o superbohaterach z Marvel Studios, które wyraźnie straciły swoją dawna przewagę i teraz działają według zasady więcej ilości, ale mniej jakości. Elon Musk i nawet Ezra Miller nie mogą pochwalić się swoją pozycją. Ale to już zupełnie inna historia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: