Tata zrobił sobie tatuaż przedstawiający ogromne znamię, aby wesprzeć syna.

Szalony pomysł ojca zdecydowanie był tego wart!

Derek Prue Senior z Kanady spędził 30 godzin w salonie tatuażu, robiąc sobie tatuaż, który miał pomóc mu w utrzymaniu syna.

Facet od urodzenia ma ogromny pieprzyk na piersi. Jednak w pewnym momencie zaczął się wstydzić swojej cechy. Jego tata zauważył to, gdy chłopiec nie chciał zdjąć koszuli w basenie. Derek Prue Senior postanowił wytatuować sobie ten sam element.

„Kiedyś był dumny ze swojej wyjątkowości, potem zaczął to ukrywać. Wstydził się i dlatego postanowiłem go w ten sposób wesprzeć” – powiedział ojciec.

Mężczyzna zebrał się na odwagę i odwiedził salon Juicy Quill Tattoo, ale nie liczył się z tym, co musiał przeżyć.

„Myślę, że skończymy tatuaż w ciągu jednej sesji. Ale te kilka godzin, na które liczyłem, okazało się trwać ponad 30 godzin! Pierwsza sesja trwała 4 godziny. Potem zapytałem, czy już skończyli, a tatuator odpowiedział bardzo spokojnie: „tak, już skończyłem szkic!”. „.

Derek postanowił pokazać synowi swój tatuaż, gdy cała rodzina wybrała się na basen. Ojciec zdjął koszulę, aby pokazać wszystkim wokół swoje „znamię”. Stał dumnie pokazując swoją wyjątkową cechę.

Jego syn – Derek Jr. – w pierwszej chwili nie mógł uwierzyć własnym oczom, ale był naprawdę szczęśliwy. Nigdy by się nie spodziewał, że jego tata zrobi coś takiego. Potem dołączył do ojca i także zdjął koszulę. Zaczęli porównywać, czyje znamię jest większe.

Teraz Derek junior. nie wstydzi się już swojej cechy. Szalony pomysł ojca zdecydowanie był tego wart!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: