Niewidomy mężczyzna po raz pierwszy widzi swoją rodzinę.

Teraz może codziennie patrzeć, jak jego syn dorasta i cieszyć się pięknem swojej żony!

Jak byś się czuł, gdybyś poślubił osobę, której nigdy nie widziałeś? A może miałeś dziecko i nawet nie wiedziałeś, jak wygląda? Czy byłbyś w stanie pokochać kogoś, nawet go nie widząc?

Tak było w przypadku Gene’a Purdue. Chłopiec urodził się z chorobą siatkówki. Chorobę zdiagnozowano u niego w wieku 16 lat. Jednak nawet choroba nie przeszkodziła mężczyźnie w pełni życia, a nawet znalezieniu miłości życia. Ożenił się z kobietą o imieniu Joy i teraz mają syna.

Gene nigdy nie widział swojej rodziny. Któregoś dnia żona Jeana zobaczyła w telewizji kobietę cierpiącą na tę samą chorobę co jej mąż. Kobieta ta miała możliwość zobaczenia swojego otoczenia za pomocą specjalnego urządzenia.

Firma produkująca okulary opracowała nowy, specjalny produkt, który pomagał osobom częściowo niewidomym widzieć. Ta wiadomość była dla Joy szokiem.

Natychmiast skontaktowała się z programem telewizyjnym, prosząc o udostępnienie mężowi tego samego urządzenia. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi rodzina wyjechała do Denver, aby wziąć udział w programie Rachael Ray.

Gene czuł się niepewnie. Był podekscytowany widokiem swoich ukochanych. Kiedy w końcu założył okulary, publiczność pomyślała, że ​​nie działają. Ale Gene spojrzał na żonę i powiedział trzy słowa: „Ona jest śliczna!”.

Potem Gene zaczął się rozglądać wokół siebie i porównywać rzeczy w prawdziwym życiu z tym, jak je sobie wyobrażał. Ostatecznie Gene kupił okulary za 15 000 dolarów.

Teraz może codziennie patrzeć, jak jego syn dorasta i cieszyć się pięknem swojej żony!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: