Jennifer Lopez odpowiedziała na pytanie, dlaczego Ben Affleck zawsze ma smutną twarz.

Wczoraj wieczorem Jennifer Lopez i Ben Affleck szli ramię w ramię podczas 81. ceremonii wręczenia Złotych Globów. Po drodze świeccy dziennikarze komunikujący się z gwiazdami zapytali J. Lo wprost: dlaczego jej mąż Ben Affleck zawsze ma smutną minę na wspólnych zdjęciach, które co jakiś czas pojawiają się w światowych mediach?

Piosenkarka i aktorka spokojnie, a nawet słodko powiedziała Entertainment Tonight, że z Benem wszystko w porządku i nie ma powodów do zmartwień. I ogólnie, mówią, nie rozumie, że wszyscy są tak spięci. „Ben ma się dobrze. O Bena nie musisz się martwić, powiem ci tylko – jest szczęśliwy. Jest tutaj – jest nominowany. „Nie rozumiem, dlaczego ludzie są tak spięci” – J.Lo wypowiadał się na palący temat.

Pomimo tego, że Ben wydaje się być szczęśliwym małżeństwem i demonstruje to dosłownie na każdym czerwonym dywanie namiętnym  pocałunkiem  lub pełnym miłości spojrzeniem, fani wierzą, że życie pary gwiazd nie jest bezchmurne. Przecież paparazzi coraz częściej potrafią przyłapać małżonków, którzy nie są w najlepszym nastroju. I dotyczy to głównie Bena, który od kilku miesięcy często chodzi albo ze smutną, albo niezadowoloną miną.

Swoją drogą, jest zdjęcie z nieistniejących już Złotych Globów, na którym Ben po prostu promienieje obok swojej żony. Chciałbym móc to robić częściej!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet