Stało się wiadome, dlaczego aktorzy serialu „Przyjaciele” przegapili hołd Matthew Perry’emu podczas rozdania nagród Emmy 2024.

Nagrody Emmy, główne_honor_serialu_telewizyjnego Hollywood, zostały wręczone w czwartkowy wieczór w Los Angeles. Nie zabrakło też wzruszających momentów, jak na przykład pomnik Matthew Perry’ego, ukochanej gwiazdy serialu „Przyjaciele”, który zmarł jesienią 2023 roku.

Taki gest bardzo wzruszył widzów na „seryjnym Oscarze”, ale „przyjaciół”, czyli pozostałych aktorów telewizyjnego projektu, nie było. Dziś ujawniono powód ich nieobecności na ceremonii.

Według Page Six producenci_wykonawczy_zdecydowali_nie zapraszać_Jennifer_Aniston, Lisy_Kudrow, Courteney_Cox, David_Schwimmer i Matt_LeBlanc na rozdanie nagród Emmy w 2024 r., ponieważ wspomnienie bliskiego_przyjaciela_byłoby dla nich zbyt bolesne. Śmierć Perry’ego zaskoczyła ich tak bardzo, że producenci bali się umieścić ich z powrotem atmosfera smutku i żałoby po Matthew”. Nie mogę wypowiadać się za nich, ale wszyscy musimy przyznać, że stanowili rodzinę. „Prawdopodobnie jest za wcześnie” – zauważył współproducent wykonawczy_Jessie_Collins.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: