Przed i po: jak projektanci odświeżyli nudne beżowe wnętrze sypialni.

Udostępniamy historię przeróbki oraz wycenę.

Projektanci wypełnili spokojną sypialnię w beżowych tonacjach prawdziwą eksplozją kolorów – to takie wnętrze, które odzwierciedla temperament klienta.

Tło

Kilka lat temu wykonaliśmy projekt dla klienta. Efektem jest jasne, jasne mieszkanie, które oddaje charakter i temperament właściciela. Ale przez te wszystkie lata nie pozostawił nas w spokoju jeden pokój – sypialnia. Faktem jest, że za radą ojca klienta urządziliśmy sypialnię w odcieniach jasnego beżu.

Kilka miesięcy temu zgłosiła się do nas dziewczyna z prośbą o znalezienie nowego łóżka. Postanowiliśmy oczywiście skorzystać ze szczęśliwej okazji i dodać blasku atmosferze.

Co zmienili?

Jak to mówią apetyt przychodzi wraz z jedzeniem: wraz z łóżkiem postanowiliśmy zmienić tapicerkę krzesła, uszyć nowe zasłony i ponownie przykleić tapetę.

Postawiliśmy na skomplikowaną kombinację kolorystyczną: przykurzone niebiesko-zielone odcienie i lawendowe odcienie tworzą tło dla jasnych akcentów. Zasłony dopasowane do ścian rozpływają się w przestrzeni.

Postanowiliśmy przemalować toaletkę na kolor niebieski, a także zmieniliśmy kolor żyrandoli z beżu na fuksję.

W ten sposób wymiana łóżka zakończyła się remontem całego pokoju. Nawiasem mówiąc, klientka przyznała, że ​​​​przez te wszystkie lata chciała obudzić się w jasnej sypialni. Teraz jej marzenie się spełniło!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: