Do sieci wyciekło rzadkie zdjęcie 21-letniego syna Michaela Jacksona od matki zastępczej.

Najmłodszy syn Michaela Jacksona jest najbardziej niepubliczny wśród swoich braci i sióstr: książę Michael Jackson II lub po prostu Blanket, jak jego słynny_ojciec_czule_nazywał go (pseudonim_kojarzy się z angielskim słowem koc, czyli koc. Sam Jackson wyjaśnił w jednym z wywiadów, że w ten sposób zdawał się otaczać syna miłością, jednocześnie niektóre źródła wiązały przydomek z nadmierną tajemnicą chłopca), ukrywał przed paparazzi jeszcze za życia rodziców więcej niż reszta dzieci piosenkarza i do dziś stara się unikać uwagi opinii publicznej. Jedyne fotografie Blanketa, które przetrwały, to zdjęcia dzieci.

Jednak pewnego dnia w Internecie pojawiło się nowe zdjęcie 21-letniego następcy tronu Michaela Jacksona, zrobione w towarzystwie jego kuzynów. Jak donosi The Mirror, chłopaki zostali sfilmowani w jednym z nocnych klubów. Tak teraz wygląda Blanket.

Nawiasem mówiąc, ostatni raz paparazzi udało się złapać Blanketa w zeszłym roku na przedstawieniu One Cirque du Soleil z okazji 65. urodzin jego ojca. Był to pierwszy występ najmłodszego z Jacksonów od wielu lat.

Przypomnijmy, że Prince_Michael_Jackson_II urodził się w lutym 2002 roku z nieznanej_matki zastępczej. Kiedy artysta zmarł, chłopiec miał zaledwie osiem lat. Według wtajemniczonych po śmierci ojca Blanketowi trudniej było niż innym odzyskać siły i dostosować się do nowego życia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet