Stało się wiadome, że Bradley Cooper i Gigi Hadid przenieśli swój związek na nowy poziom.

Choć hejterzy nazywają związek Bradleya Coopera i Gigi Hadid PR-owym romansem, oni – pomimo krytyki z zewnątrz – cieszą się razem spędzonym czasem i idą dalej.  Niejednokrotnie pojawiały się doniesienia , że ​​związek aktora z modelem jest dość poważny, a próby wyniesienia relacji na nowy poziom tylko to potwierdzają. Dzień wcześniej pojawiła się informacja, że ​​romans celebrytki stał się jeszcze poważniejszy, a oto dlaczego.

Po ceremonii wręczenia Złotych Globów  paparazzi przyłapali Gigi w drodze na kolację z Bradleyem i jego matką, a kilka minut wcześniej udało im się schwytać samego Coopera i jego matkę. W przypadku prostego PR raczej nie zdecydujesz się na taki krok – zapoznanie się i spotkanie z rodzicami.

Mimo że związek Bradleya i Gigi trwa zaledwie kilka miesięcy, nie jest to pierwszy raz, kiedy model spędza czas z matką – wyjaśnia Page Six. Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy pewni, że nie dzieje się tak bez powodu. Hadid z pewnością znalazł łaskę u Glorii Campano (tak ma na imię matka aktora) i kobieta pobłogosławiła tę powieść.

Nawiasem mówiąc, wcześniej okazało się, że Gigi Hadid  zachwyciła  Bradleya Coopera nie swoimi umiejętnościami modelowania, ale intelektem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet