Khloe Kardashian pozowała topless jako Eva dla magazynu TMRW: fot

Eve, och, Khloe Kardashian pojawiła się w pikantnym stroju na okładce specjalnego wydania magazynu TMRW. Dobrała do niej czarną marynarkę Dolce & Gabbana na jedno ramię i masywne kolczyki House of Emmanuele. Aby zakryć nagą klatkę piersiową, 39-letnia gwiazda sięgnęła po czerwone jabłko. Wizażyści wykonali jej makijaż w odcieniach nude, a styliści ułożyli jej włosy w elegancki kok.

Na kolejnym zdjęciu Chloe w czarnej koronkowej sukience na nagim ciele odważnie gryzie zakazany owoc. Gdzie jest Adam?

Na pozostałych zdjęciach celebrytka rozpuściła włosy i założyła czarny top i skórzaną spódnicę z odsłaniającym dekoltem.

Ale to nie wszystko. Kardashian przymierzała się do kilku bardziej odważnych stylizacji. Szczególnie spodobał nam się jeden z nich. Na zdjęciu Chloe pozuje w czarnym futrze, rajstopach i szpilkach, jej nagą klatkę piersiową zakrywają luźne włosy.

W wywiadzie dla magazynu Chloe opowiedziała o trudnościach, jakie napotkała po pilnej operacji usunięcia nowotworu złośliwego. Po operacji na policzku gwiazdy pozostało poważne wgłębienie, z którym zmagała się przez dziewięć miesięcy. „Na pewno nie narzekam, bo lepiej mieć wgniecenie niż czerniaka” –  podkreśliła gwiazda  .

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet