„Prawdziwa księżniczka”: Mama przemienia wózek inwalidzki swojej córki w powóz Kopciuszka.

Mama spełniła marzenie córki o byciu księżniczką!

Rodzice z pewnością zrobią wszystko, aby uszczęśliwić swoje dzieci. Nie oznacza to jednak kupowania im drogich gadżetów czy zabierania ich na luksusowe wycieczki. W większości przypadków najważniejsze są autentyczne i szczere działania. Samo spędzenie czasu w domu i gotowanie z nimi sprawi dzieciom ogromną radość.

Ta mama z Comstock Park w stanie Michigan wiedziała, że ​​jedna prosta, ale bardzo ważna rzecz sprawi, że jej córka stanie się najszczęśliwszą dziewczynką na świecie. Mała dziewczynka jest fanką Disneya. Marzy o zostaniu księżniczką taką samą jak te, które widzi w kreskówkach. Matka nie musiała jednak zabierać córki do Disneylandu. Jedyne, czego potrzebowała, to kilka materiałów pod ręką, aby ożywić magię.

Jej córka, Roslyn Breen, urodziła się z niezdiagnozowaną wadą mięśni i nie mogła chodzić ani siedzieć. Po wstaniu z łóżka dziewczyna cały dzień spędza na wózku inwalidzkim. Tiffany, matka dziewczynki, powiedziała, że ​​przez lata próbowała znaleźć lekarstwo dla swojej córki, ale jej wysiłki poszły na marne.

W 2017 roku Tiffany wreszcie dostała szansę na spełnienie marzenia swojej córki. Ponieważ dziewczyna chciała zostać księżniczką, Tiffany postanowiła zrobić z niej prawdziwą księżniczkę, przemieniając jej wózek inwalidzki w Halloween.

„Roz pozostanie na zawsze moją małą księżniczką” – powiedziała Tiffany.

Ciężką pracą i wielkim poświęceniem kobiecie udało się zrealizować swoje plany i zamieniła córkę w Kopciuszka. Jej wózek inwalidzki świeci jak złoty powóz. Tiffany chce, aby jej córka samodzielnie poznawała świat.

„Jest niezależna i sama może prowadzić wózek inwalidzki. Teraz ma piękne światła i może się poruszać”.

Co więcej, jest to świetny sposób na uprzyjemnienie sytuacji po tylu dziwnych spojrzeniach na ulicach. Aby uzupełnić swój wygląd Kopciuszka, miała także błyszczące buty, które Roslyn opisała jako swoje własne szklane pantofle.

Tiffany zabrała także Rosly i jej najstarszą córkę do zoo, gdzie do rodziny podchodziły różne osoby i prosiły o zrobienie kilku zdjęć z Kopciuszkiem. Wszyscy podziwiali powóz i znajdującą się w nim małą księżniczkę. Miała także okazję spędzić trochę czasu ze swoim księciem, którym był nie kto inny jak jej tata.

To była wielka sprawa dla Roslyn. Przecież w pewnym momencie swojego życia poczuła się jak księżniczka. Z dumą mówi wszystkim, że jest księżniczką Disneya.

Co sądzisz o tej pięknej historii?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet