Kim Kardashian ostro zareagowała na wyzwiska Kourtney: nowy skandal w hollywoodzkiej rodzinie.

Skandale i intrygi w rodzinie Kardashian-Jenner są choć codziennością, dla fanów niezwykle dramatyczne, zwłaszcza jeśli między samymi siostrami wybucha konflikt. Dlatego napięcie między Kim i Kourtney , które nie maleje, a wręcz przeciwnie, budzi ogromne zaniepokojenie wśród fanów.

Któregoś dnia w sieci pojawił się zwiastun nowego sezonu „Z kamerą u Kardashianów”, w którym, sądząc po materiale, jedną z głównych konfrontacji jest właśnie walka dwóch celebrytów. Co więcej, jeśli wcześniej oboje wymieniali tylko fakty (no cóż, na przykład Kim wielokrotnie powtarzała, że ​​Courtney ukradła jej ślub), teraz wrogość osiągnęła kolejny etap.

Do rzeczywistości wpisała się jedna z rozmów telefonicznych dziewcząt, w której była żona Kanye Westa oskarża swoją starszą siostrę o nienawiść do innych członków rodziny. Ona na ogół nie zaprzecza temu uczuciu. Przed zakończeniem dialogu ze złością krzyknęła do telefonu: „Jesteś po prostu czarownicą. Nienawidzę cię!”. Można się spodziewać reakcji: Kim jest nieprzytomna.

Cóż mogę powiedzieć, będzie gorąco! A kiedy już zdecydujesz, którą stronę opowiedzieć, przyjrzyj się, co myślą o tym zachodni odbiorcy. Spoiler: opinie są podzielone. „Zgadzam się z Courtney. Kim jest głuchą, bezwstydną narcyzem… przedkłada swoje ego ponad uczucia siostry”, „Prawdziwym powodem, dla którego Kourtney nienawidzi Kim, jest to, że Travis był kiedyś w Kim zakochany”, „Czy to zwiastun American Horror Story”? #Czarownica” – napisali czytelnicy Page Six.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: