Ta 22-latka natychmiast po ukończeniu szkoły wyższej przystąpiła do renowacji rodzinnego domu z 1832 roku w Alabamie.

W 2016 roku Sidney_Collins_Freeman wróciła do rodzinnego miasta Livingston w Alabamie, aby odpocząć po ukończeniu studiów.

Historyczna rezydencja w Lakewood, w której spędziła dzieciństwo, była w złym stanie i została wpisana na listę miejsc w niebezpieczeństwie przez Alabama_Trust_for_Historic_Preservation i Alabama_Historical_Commission. W obliczu możliwości sprzedaży deweloperowi Sidney, jedynaczka, postanowiła odrestaurować dom, który stał w jej rodzinie przez siedem pokoleń. W wieku 22 lat, mimo braku doświadczenia budowlanego, podjęła się ogromnego zadania rewitalizacji domu o powierzchni 6800 stóp kwadratowych, zbudowanego około 1832 roku.

Sidney zatrudnił wykonawcę i wspólnie zajęli się różnymi kwestiami, w tym kwestiami przewodów gazowych, podłóg, kominów i źle skonstruowanych dodatków. Projekt stał się wspólnym przedsięwzięciem jej ówczesnego chłopaka Jake’a Freemana, którego później poślubiła.

Sidney wraz z Jake’em odnowili podłogę i ukończyli większość malowania wnętrz. Po ukończeniu kuchnia została pomalowana na żółto w hołdzie kuchni jej zmarłej cioci Pie. Kulminacją procesu renowacji był ślub Sidneya w Lakewood w październiku 2017 r.

Sidney obsługuje obecnie część domu jako Airbnb, dzieląc się jego urokiem z gośćmi, którzy mogą poznać jego sypialnie i przestrzenie wspólne. Dla Sidney mieszkanie w tym domu jest spełnieniem marzeń i angażuje się w ciągłą pracę, wyobrażając sobie, że jej dzieci budzą się_w_Bożonarodzeniowy poranek w tym samym miejscu, w którym ona to zrobiła — tworząc naprawdę wyjątkowe dziedzictwo.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: