„Kocham w niej wszystko”: mała dziewczynka z czułością wita swoje nowo narodzone rodzeństwo.

Pojawienie się dziecka sprawia radość całej rodzinie

Wszyscy z niecierpliwością czekają na spotkanie z najnowszym nabytkiem świata, a zwłaszcza z najstarszym dzieckiem, które stanie się ich towarzyszem na całe życie.

Tiffany, młoda dziewczyna, wita swoją nowo narodzoną kuzynkę, Marly Rose. Kiedy po raz pierwszy trzyma w ramionach maleńkie tobołek, ogarniają ją emocje. Łzy napływają jej do oczu, gdy tak ceni bliskość, jaką czuje z Marly, i jedyne, co może o niej powiedzieć, to: „Kocham w niej wszystko”.

Bree Miller z Kalifornii to matka Tiffany, która przyprowadziła córkę, aby przedstawić ją reszcie rodziny i uchwycić tę chwilę na wideo. Jednak nigdy nie spodziewała się, że Tiffany będzie miała tak emocjonalną reakcję.

Tiffany mocno tuli Marly, chroniąc ją, podczas gdy dziewczynka śpi spokojnie w ramionach starszej kuzynki. Naturalny sposób, w jaki Tiffany opiekuje się swoją kuzynką, wskazuje, że więź między tymi dwoma kuzynami będzie wyjątkowa.

Dzieląc się tym pamiętnym momentem na swoim koncie na Instagramie, @chefbreemiller, Bree Miller pisze: „Możesz się rozpłakać… Tak się dzieje, gdy po raz pierwszy spotykasz swojego nowego małego kuzyna i emocje biorą górę!”

Pięknie jest być świadkiem takiej miłości wyrażanej przez małe dziecko. Bez wątpienia ta dwójka zostanie najlepszymi przyjaciółmi!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: