Niezwykła metamorfoza domu tej babci przez jej wnuczkę zadziwiła wszystkich.

Dziewczyna naprawiła „remont” swojej babci i całkowicie odnowiła zaniedbane mieszkanie! Oto kilka zdjęć przed i po, które zachwycą każdego!

Oczywiście, patrząc na to mieszkanie, nie wydaje się, że wymaga pilnego remontu. Jednak wnuczka dzisiejszej biednej i podstarzałej babci postanowiła radykalnie odmienić to miejsce i teraz wygląda ono zupełnie inaczej.

Chciała po prostu, aby babcia seniorka nie żyła w złych warunkach i była zdecydowana zmienić wszystko do korzeni. Dom stał się nie tylko lżejszy i stabilniejszy, ale także wygodniejszy i estetyczny.

Tak to wyglądało wcześniej. Patrząc na te zdjęcia trudno uwierzyć, że takie miejsce zamieni się w tak niesamowity i luksusowy dom. Zacznijmy od korytarza.

Wkrótce Alisa zaczęła ciężko i pilnie pracować! Pomiędzy korytarzem a salonem nie ma drzwi. Całość zajmuje powierzchnię 74 metrów kwadratowych i wysokość trzech metrów. Tak wyglądało przed metamorfozą!

Dom jest pomalowany w kolorach bieli, szarości i głębokiej zieleni. Meble w kuchni posiadają pomarańczowe elementy. Ten żywy kolor stał się ostatnim akcentem monotonnych odcieni ścian i mebli.

Toaleta i łazienka są w szarych i czerwonych ścianach. W łazience znajduje się także półka, na której można przechowywać ręczniki, bieliznę i inne akcesoria.

Można powiedzieć, że to mieszkanie idealnie komponuje się z porą roku.

Jeśli chodzi o salon, ma on długie panoramiczne okna niczym balkonowe. Tworzy to wyjątkową atmosferę i sprawia, że ​​dom jest lżejszy i wizualnie bardziej przestronny.

Stół do jadalni też wygląda przepięknie. Wydaje się, że znajdujący się w nim wazon został stworzony dokładnie do tego pomieszczenia. Powiedzieć, że dziewczyna wybrała po prostu idealne elementy do wnętrza i wystroju, to nic nie powiedzieć.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: