„Wciąż szczęśliwy uśmiech na jej twarzy”: To urocze dziecko prawie nigdy nie urodziło się z powodu dziwnego znamienia.

Jest po prostu najszczęśliwszym dzieckiem na świecie!

Znamiona są wyjątkowe, a czasem nawet śmiertelne. W końcu na zawsze pozostają w życiu człowieka. Czasami osoby ze znamionami wydają się innym dziwne, ale w rzeczywistości są naprawdę wyjątkowe i wyjątkowe.

Ta historia opowiada o małej dziewczynce o imieniu Winry. Urodziła się ze znamieniem, które czyni ją wyjątkową.

Nicole Lucas Hall jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – Ashera i Winry. Winry to 13-miesięczna dziewczynka. Urodziła się ze znamieniem zajmującym prawie jedną czwartą jej twarzy. Nicole nigdy nie zapomni pierwszej chwili, gdy ona i jej mąż zobaczyli swoją córkę. Nigdy nie widzieli tak ogromnego znamienia i obawiali się o jej bezpieczeństwo.

„Na początku myślałem, że to siniak. Wtedy zrozumieliśmy, co to właściwie było. Wyglądało bardziej jak kret” – wspomina Nicole.

Rodzice obawiali się, że to coś bardzo niebezpiecznego. Ale lekarze wkrótce wszystko im wyjaśnili. Mała Winry urodziła się z rzadkim wrodzonym znamięm melanocytowym. Nie zagraża to zdrowiu dziecka i ma charakter czysto estetyczny.

Chociaż dziecko było zdrowe, Nicole nadal martwiła się o swoją przyszłość. Zaczęła korzystać z platform internetowych, aby promować świadomość i zachęcać innych, że bycie innym to także supermoc.

Jej ogromne znamię jest dla wielu zaskoczeniem i czymś, co widzą po raz pierwszy. Dlatego Nicole lubi dzielić się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych, aby ludzie przyzwyczaili się do innego wyglądu.

Zdrowie i szczęście dziecka są dla rodziców najważniejsze. Wymaga szczególnej opieki, a jej mama robi wszystko jak należy. Ale Nicole nie jest sama.

Winry ma także najstarszego brata, który bardzo troszczy się o swoją wyjątkową siostrę. Każda mała dziewczynka potrzebuje troskliwego starszego brata, który ją chroni, a Winry jest szczęściarą. Nicole jest pewna, że ​​jej syn zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że w jego siostrze jest coś innego. Oczywiście wie, że jego siostra ma ogromnego pieprzyka na twarzy, ale nie uważa tego za różnicę. Kret nie różni się od różnych kolorów oczu.

Winry jest pierwszą osobą w rodzinie, która ma to znamię i bardzo ją to cieszy. Nicole twierdzi, że promieniuje radością, sprawiając, że wszyscy się uśmiechają i ją kochają. „To najszczęśliwsze dziecko, jakie kiedykolwiek widziałam!”, mówi Nicole.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet