Brad Pitt zamierza stworzyć rodzinę z ukochaną Ines de Ramon i planuje ponownie zostać ojcem

Według doniesień Brad Pitt zamierza założyć rodzinę ze swoją dziewczyną Ines de Ramon w obliczu napięcia w związku z dziećmi, które dzieli ze swoją byłą Angeliną Jolie.

Aktor chce zacząć od nowa współpracę z projektantem biżuterii, zwłaszcza teraz, gdy wszyscy wiedzą, jak jego dzieci, a zwłaszcza Pax, postrzegają go jako ojca.

Brad i Ines są w sobie głęboko zakochani, a ona niedawno przeprowadziła się do jego rezydencji w Los Angeles, udowadniając, jak bardzo są poważni! Od początku wiedział, że Ines chce zostać matką i rozmawiali o tym, biorąc pod uwagę 30-letnią różnicę wieku.

Informator zauważył dalej, że niektórzy znajomi Pitta byli zaskoczeni jego gotowością do ponownego zostania ojcem, on jednak upierał się, że on też naprawdę tego pragnie.

Źródło dodało, że po tym wszystkim, co przeszedł ze swoimi dziećmi, chce zacząć od nowa i stworzyć nowe wspomnienia.

Brad nie jest coraz młodszy, więc jest to coś, czego chcieliby raczej wcześniej niż później. Żartował nawet, że brał udział w szkolnych biegach w wieku „70 lat” i ma nadzieję, że ludzie nadal będą postrzegać go jako osobę, która bije serce!

Dla niewtajemniczonych: niedawno ujawniono, że adoptowana córka Jolie i Brada, Zahara, zrezygnowała z nazwiska hollywoodzkiej gwiazdy i używa wyłącznie nazwiska jej matki.

Kilka dni później w mediach pojawiła się napisana w 2020 roku wiadomość od ich adoptowanego syna Paxa, w której stwierdził, że Pitt zamienił życie najbliższych w ciągłe piekło.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: