«Zaczynała jako biedna dziewczyna z licznym rodzeństwem, zanim zyskała sławę jako gwiazda muzyki country:👏Obecnie ma 77 lat!»😮

Jedno z dwunastu rodzeństwa, mała dziewczynka, urodziło się pewnego chłodnego dnia 1946 roku na wyżynach Tennessee, na początku tej wciągającej opowieści. Choć jej rodzina była biedna, jej rodzeństwo uważało ją za najpiękniejsze dziecko.

Głębokie uczucia rodziny podtrzymywały ich na duchu w trudnych chwilach. Sąsiedzi kwestionowali to, twierdząc, że jej rodzina nie była biedniejsza od innych w okolicy, pomimo jej twierdzeń, że bieda nękała ją na początku życia.

órka, która urodziła się w domu, w którym zwyczajem było posiadanie wielu dzieci, otrzymała po ojcu nastawiony na biznes charakter oraz kreatywność i duchowość matki. Mówi, że odziedziczyła swoje osiągnięcia, mając najlepsze cechy obojga rodziców.

Kierowana upartą i twardą postawą, już jako małe dziecko zaczęła śpiewać w kościele i wkrótce zdała sobie sprawę, że ma do tego talent.
Jej życie zawsze kręciło się wokół bycia sobą. Zanim stała się sławna, jej matka szyła dla niej stroje z worków i resztek tkanin. Była pod wpływem krzykliwego modelu lokalnego miasta i nie ustawała w dążeniu do ubierania się inaczej, pomimo reprymendy ze strony ojca i dziadka.

Ta silna dziewczyna stała się później Dolly Parton, 77-letnią legendą branży muzyki country. Jej niesamowita podróż obejmuje park rozrywki, inicjatywy charytatywne i imperium warte 500 milionów dolarów, które zbudowała za pomocą prawie 3000 piosenek.

Nadal pracuje i pisze wiele piosenek, mimo że nie koncertuje. Oprócz niezwykłego życia zawodowego Dolly jest kochającą żoną Carla Deana, którego poślubiła w 1966 roku.

Niezależnie od tego, czy podróżują kamperem, czy w domu, ich niezachwiana przyjaźń nadal jest źródłem jej szczęścia.

Życie Dolly jest żywym przykładem tego, jak miłość, kreatywność i autentyczność mogą pokonać trudności.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: