„Szacunek dla tego człowieka!”: Policjant ratuje 3-letnią dziewczynkę pozostawioną przez matkę w nagrzanym samochodzie.

Życie dziecka było zagrożone

Na rozdzierającym serce filmie widać zastępcę szeryfa Billa Dunna biegnącego przez parking, trzymającego w ramionach małe, niereagujące dziecko.

Życie dziecka było zagrożone, ponieważ pozostawiono je samo w nagrzanym samochodzie. W wyścigu z czasem zastępca Dunn szybko włączył klimatyzację w samochodzie, aby ją schłodzić i ożywić.

Jego szybkie działanie uratowało życie dziecka i nie tracąc czasu, zabrał ją do szpitala, wywołując swoje bohaterskie poruszenie na Florydzie.

Wcześniej tego dnia kobieta imieniem Casey Keller zgłosiła kradzież samochodu, twierdząc, że w środku znajdowała się jej 3-letnia córka. Jednak później okazało się, że Casey tak naprawdę zapomniała o córce w samochodzie, gdy była pod wpływem alkoholu.

Zastępca Dunn zlokalizował samochód Casey na parkingu przed jej domem, a w środku znalazł nieprzytomne dziecko. Mała dziewczynka wytrzymywała palący upał w samochodzie przez całą noc i poranek, zanim odkrył ją zastępca Dunn.

Jako ojciec zastępca Dunn kierował się determinacją, by uratować życie dziecka, więc podjął szybkie działania, aby zapewnić jej bezpieczeństwo.

Materiał wideo z kamery umieszczonej na ciele uchwycił intensywne momenty misji ratunkowej zastępcy Dunna, gdy ten ścigał się z czasem i poruszał się w ruchu ulicznym, aby dotrzeć do szpitala.

Na szczęście dziecko w końcu wyzdrowiało, a zastępca Billa Dunna miał okazję się z nią spotkać. Dziennikarze szybko nakręcili film dokumentalny przedstawiający to niezwykłe i ratujące życie wydarzenie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: