Najnowsze zdjęcie Marthy Stewart w mediach społecznościowych wywołuje zaskakujące reakcje.

81-letnia Martha Stewart opublikowała niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie. Niektórzy ludzie uważają to za trochę skandaliczne, gdy przyglądają się temu, co ma na sobie pod szlafrokiem. To zaskakujące widzieć Marthę Stewart w takim stanie.

Martha Stewart wychowywała się w New Jersey, ucząc się od rodziców tradycyjnych umiejętności, takich jak gotowanie, szycie, ogrodnictwo i nie tylko. Pracowała nawet jako modelka, a później jako makler giełdowy w branży zdominowanej przez mężczyzn.

Pomimo udanej kariery ostatecznie zdecydowała się spędzać więcej czasu z rodziną, w tym z córką Alexis i obecnym już byłym mężem Andrew Stewartem. Martha założyła firmę zajmującą się cateringiem w domu, gdy jej córka była w szkole, a później przekształciła ją w wielomilionową firmę o nazwie Martha Stewart Inc.

Niestety, w jej życiu osobistym pojawiły się wyzwania, m.in. rozwód z Andrzejem, który był dla niej trudny, gdyż był to pierwszy rozwód w rodzinie.

Sytuacja uległa pogorszeniu w 2001 roku, kiedy Marta sprzedała część akcji spółki tuż przed pojawieniem się złych wieści o firmie. Doprowadziło to do plotek o wykorzystywaniu informacji poufnych i Martha zrezygnowała ze stanowiska dyrektora generalnego, aby oczyścić swoje imię. Później spędziła pięć miesięcy w więzieniu.

Po zwolnieniu wróciła do kariery telewizyjnej i firmy, by w 2012 roku ponownie zostać jej prezesem.

Obecnie Marta jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu dzieli się zdjęciami, które według niektórych są nieodpowiednie dla jej wieku. Zapytana o pewność siebie w zamieszczaniu takich zdjęć, odpowiedziała po prostu, że ćwiczy i dobrze się z tym czuje.

Marta wspomniała również, że dba o swoje zdrowie regularnie badając się, stosując zdrową dietę bogatą w warzywa i ryby oraz korzyści płynące z życia na farmie.

81-letnia Martha Stewart wygląda niesamowicie i wydaje się, że przeciwstawia się procesowi starzenia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: