Przed i po: budżetowa transformacja łazienki o powierzchni 3,8 m².

Natalia  i jej mąż urządzili mieszkanie w jasnych kolorach z jasnymi akcentami. Cały projekt wymyśliliśmy sami, a niektóre elementy wykonaliśmy sami. Kupiliśmy wiele mebli z IKEA i sami je przemalowaliśmy.

Zdjęcie przed renowacją

O układzie

Początkowo łazienka była osobna. Ale postanowili to połączyć, ponieważ łazienka była tak mała, że ​​trzeba było wybrać, czy umieścić tam umywalkę, czy pralkę. Rozebrali całą skrzynkę i złożyli ją od nowa.

O naprawach typu „zrób to sam”.

Powierzchnia łazienki wynosiła około 3,8 metra kwadratowego. M. Natalia sama wymyśliła projekt i kupiła materiały, a jej mąż własnoręcznie ożywił wszystko. Zbudował skrzynkę wodno-kanalizacyjną, położył płytki, zamontował armaturę wodno-kanalizacyjną, krany, drzwi i pomalował ściany. Najtrudniejszą rzeczą był montaż skrzynki i instalacja z toaletą.

O zlewie

Według Natalii zaletą zlewu komorowego jest to, że można go dość łatwo zamontować na poziomej powierzchni dowolnej wielkości, czy to na szafce, czy na blacie wykonanym z drewna lub kamienia, oraz że wokół zlewu jest użyteczna przestrzeń dla wszystkich różnego rodzaju akcesoria do prania. I jeszcze jedno: nie zajmuje użytecznej przestrzeni do przechowywania wewnątrz szafki, jak modele do zabudowy.

O szafce sanitarnej

Szafka sanitarna z drzwiami żaluzjowymi jest piękna i niedroga. Mąż Natalii zrobił to sam. Wszystkie materiały zakupiono w firmie Leroy Merlin. Drzwi można pomalować na dowolny kolor. Do ramy można wziąć drewno, listwy lub drewniane narożniki. Kup zawiasy meblowe, stosowane są tutaj zawiasy fortepianowe. Będziesz także potrzebować magnesów do mebli, uchwytów i śrub. 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: