Córka Alfonso Ribeiro, Ava Sue, została ranna w wypadku na skuterze tuż przed swoimi czwartymi urodzinami.

Alfonso Ribeiro, znany ze swojej roli w „Świeżym księciu Bel-Air”, podzielił się niedawno niepokojącą informacją dotyczącą jego córki, Avy Sue. Niestety, zaledwie dzień przed czwartymi urodzinami uległa wypadkowi na hulajnodze.

Ava Sue doznała obrażeń po upadku z siedzącej hulajnogi, w wyniku czego powstały znaczne siniaki, oparzenia wokół prawego oka oraz wyraźna blizna na prawym łokciu i ramieniu.

Zarówno Alfonso, jak i jego żona Angela Ribeiro przekazali aktualne informacje na temat stanu Avy Sue. . Alfonso wyraził swoje uznanie pracownikom służby zdrowia w Kare MD Skin Health za ich szybką reakcję i przeprowadzony zabieg chirurgiczny w celu zminimalizowania blizn. Pochwalił także córkę za odwagę podczas operacji.

Angela powiedziała, że ​​ma instynkt macierzyński i przestrzegła rodzinę, dzieci i opiekunów przed uczestniczeniem w jakichkolwiek niepewnych działaniach, które mogłyby skutkować koniecznością udania się na pogotowie w dniu urodzin Avy. Niestety, wypadek Avy Sue miał miejsce wkrótce po tym zaleceniu.

Następnie dr Raffy stwierdził, że konieczna jest operacja, aby zminimalizować potencjalne blizny. Angela uznała odwagę Avy Sue i podzieliła się zamiarem zapewnienia córce dodatkowych przytulasów, aby pocieszyć ją.

Personel medyczny złożył Avie Sue życzenia urodzinowe i podziękował Alfonso za powierzenie jej opieki. Wyrazili swoje zaangażowanie w powrót Avy do zdrowia.

Wszyscy mają nadzieję na szybki powrót Avy Sue do zdrowia i życzą jej radosnych urodzin.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: