Niezwykła reakcja matki na odkrycie filmu o karmieniu piersią w Internecie.

Izabele Lomax, mama z Maryland, przeżyła wielką niespodziankę, gdy koleżanka przesłała jej zdjęcie z filmu. Na nagraniu widać kobietę karmiącą piersią w miejscu publicznym, a kobieta wygląda zupełnie jak Izabele.

Kiedy Izabele zobaczyła wideo, zorientowała się, że ktoś nagrał, jak karmiła piersią swoje dziecko na plaży, bez zakrycia się. W tym czasie wideo obiegło już wszystkie media społecznościowe.

Po ustaleniu, kto nakręcił wideo, Izabele była jeszcze bardziej zaskoczona, gdy dowiedziała się, że była to inna mama. Kobieta twierdzi, że opublikowała wideo, ponieważ uważa, że ​​karmienie piersią w obecności innych osób jest niewłaściwe. Uważała, że ​​jest to niewłaściwe i „seksualne”, dlatego jej czteroletni syn i inne dzieci zaczęły zadawać pytania na ten temat.

Izabele była zła i sfrustrowana. Wyjaśniła, że ​​zauważyła przechodzącą kobietę i jej syna, ale nie miała pojęcia, że ​​ją nagrywają. Izabele stwierdziła, że ​​kobieta mogła po prostu przestać i powiedzieć jej, jeśli nie czuje się komfortowo karmiąc piersią w miejscach publicznych.

„Ta kobieta nie tylko przechodziła obok mnie wiele razy ze swoim synem, ale miała też wszelkie szanse, aby ze mną porozmawiać” – napisała Izabele. „Jeśli miała czas, żeby mnie nagrać i naśmiewać się ze mnie na Facebooku, miała czas, aby nauczyć syna, że ​​w ten sposób karmi się dzieci”.

Wiele osób w mediach społecznościowych wspierało Izabele.

„Kogo według tej kobiety powinna chronić?” skomentowała jedna osoba. „Dzieci? Łatwo to wytłumaczyć: „Ta kobieta karmi swoje dziecko”.

To smutne, że to, czy karmienie piersią w miejscach publicznych jest w porządku, czy nie, jest wciąż tematem debaty. Wszyscy powinniśmy zrozumieć, że gdy dziecko jest głodne, nie obchodzi go, czy jego mama jest na zewnątrz, czy w domu. Oni po prostu chcą jeść. Prawdziwym problemem nie są tu matki karmiące piersią w miejscach publicznych, ale fakt, że nie ma dla nich wystarczającej liczby miejsc, w których mogłyby to robić komfortowo.

Mimo to niektórzy ludzie nadal są zdenerwowani, gdy widzą matkę i jej dziecko łączące się poprzez karmienie piersią i proszą je o zakrycie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: