Jak we własnym zakresie przekształciliśmy mikrowannę o powierzchni 3,8 m² (zdjęcia przed i po)

Zdjęcia przed remontem zachwycą Cię.

Dziś podzielimy się z Wami szczegółami stworzenia przytulnego wnętrza w małej łazience.

O układzie

Początkowo łazienka była osobna. Od razu postanowiliśmy to połączyć, bo w przeciwnym razie łazienka była tak mała, że ​​musieliśmy wybierać, czy umieścić w niej umywalkę, czy pralkę. To nam nie odpowiadało. Rozebrali całą skrzynkę i złożyli ją od nowa.

O naprawach typu „zrób to sam”.

Powierzchnia nowej łazienki wyniosła około 3,8 metra kwadratowego. M. Ja wymyśliłam projekt i zakupiłam materiały, mój mąż wcielił pomysły w życie. Wszystko w tej łazience zrobił własnoręcznie: zbudował puszkę wodno-kanalizacyjną, położył płytki, zamontował instalację wodno-kanalizacyjną, krany, drzwi, pomalował ściany. Według niego najtrudniejszy był montaż skrzynki i instalacja z toaletą. Ale spójrz, jak pięknie wyszło.

O zlewie

Wcześniej zlewozmywaki komorowe kojarzyły mi się z hotelami i centrami handlowymi, ale potem zaczęły pojawiać się coraz częściej w pięknych domowych wnętrzach i zapragnęłam mieć je także dla siebie.

Zaletami zlewu komorowego jest to, że można go łatwo zamontować na poziomej powierzchni o dowolnej wielkości, czy to na szafce, czy na blacie wykonanym z drewna lub kamienia, a także wokół zlewu znajduje się użyteczna przestrzeń na wszelkiego rodzaju akcesoria do mycia . I jeszcze jedno: nie zajmuje użytecznej przestrzeni do przechowywania wewnątrz szafki, jak modele do zabudowy.

O szafce sanitarnej

Szafka sanitarna z drzwiami żaluzjowymi jest wyjątkowo przyjazna dla budżetu.

Zainspirowana zdjęciami skandynawskich toalet z tymi szafkami, zdecydowanie chciałam taką dla siebie. Tylko koszt wykonania ich na zamówienie wydał mi się nieproporcjonalny. A mój mąż oczywiście postanowił sam zrobić szafkę.

Wszystkie materiały zakupiono w firmie Leroy Merlin. Istnieją drzwi niemal dowolnej wielkości i prawie za darmo. Możesz pomalować go na dowolny kolor. Do ramy można wziąć drewno, listwy lub, podobnie jak nasze, drewniane narożniki. Kup zawiasy meblowe, my zastosowaliśmy zawiasy fortepianowe. Będziesz także potrzebować magnesów do mebli, uchwytów i śrub. I oczywiście szalone ręce z narzędziami. Budżet naszej szafy wynosi do 700 rubli.

Zdjęcie przed renowacją

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: