Jak wygląda nowy niezwykły samochód Kim Kardashian za 96 tysięcy dolarów: zdjęcie

Jeśli Kim Kardashian wyniosła coś dobrego ze swojego małżeństwa z Kanye Westem, to był to bardzo nietypowy gust i pragnienie wszystkiego, co szokujące. Na przykład dzień wcześniej gwiazda pochwaliła się nowym luksusowym samochodem wartym 96 tys. dolarów. Jesteśmy pewni, że Kanye również miałby miejsce na coś podobnego w swoim garażu. Tak wygląda nowy, drogi i ekskluzywny nabytek Kima.

Jak donosi Daily Mail, kolekcja gwiazdy Hollywood została uzupełniona o zupełnie nowy, futurystyczny Cybertruck od Tesli, więc teraz Kim może słusznie nazywać siebie „fajną samochodową mamą”. Jednak właśnie to już zrobiła. Wyjaśniono, że samochód jest wykonany ze stali nierdzewnej i może pomieścić pięć osób dorosłych (wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich sióstr Kardashian-Jenner).

I choć cena samochodu nieco zaskakuje, nie jest to najdroższy samochód we flocie byłej żony Kanye Westa. Na przykład w zeszłym roku kupiła SUV-a Maybacha za 250 tysięcy dolarów. Teraz całkowity koszt wszystkich samochodów Kima osiągnął ponad dwa miliony dolarów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: