Własnym remontem u babci radykalnie odmieniliśmy malutki przedpokój o powierzchni 2,4 m² (zdjęcia przed i po)

W mikroobszarze przemyślany jest każdy centymetr.

Rozmawialiśmy już o  Natalii  , która wraz z mężem urządziła mieszkanie w jasnych kolorach z jasnymi akcentami. Cały projekt wymyśliliśmy sami, a niektóre elementy wykonaliśmy sami. Kupiliśmy wiele mebli z IKEA i sami je przemalowaliśmy. Para zmieniła swój mały przedpokój nie do poznania. 

O wspaniałej kuchni Natalii  i  małej, ale stylowej łazience rozmawialiśmy już   . Dziś podzielimy się z Wami szczegółami stworzenia przytulnego wnętrza w małym przedpokoju.

Mały, ale stylowy korytarz

Nasz przedpokój okazał się malutki – 2,4 m², bo całą powierzchnię użytkową przeznaczono na salon. Ponieważ nie było gdzie zmieścić pełnowartościowego lustra, zdecydowaliśmy się na zakup drzwi wejściowych z lustrem – za sprawą geniusza, który coś takiego wymyślił.

Wejście do łazienki również zrobiono z korytarza, żeby nie było z salonu. No i dodaliśmy półki na klucze i drobne rzeczy.

Szafka z drzwiami skrzydłowymi

Mój mąż własnoręcznie zrobił fajną szafkę na korytarzu. Pomieściła całą naszą odzież wierzchnią, codzienne buty, panel elektryczny, router Wi-Fi, a na antresoli zostało jeszcze miejsce.

Jasny stołek

Po remoncie został nam drewniany stołek w fatalnym stanie. Pomalowałem go na biało i dodałem niebieskie paski za pomocą taśmy maskującej – teraz jest całkiem przyjemny w użyciu. Dodatkowo okazał się fajnym, jasnym akcentem w przedpokoju.

Zdjęcie przed renowacją

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: