Ojciec robi zdjęcie córce z ogromnym koniem i odkrywa zabawną niespodziankę

Powszechność telefonów komórkowych sprawiła, że ​​stały się one integralną częścią współczesnego życia.

Ich wygoda pozwala uchwycić spontaniczne chwile inspiracji, czasami dając rezultaty, które przechodzą najśmielsze oczekiwania, w zachwycający sposób.

Ten szczególny zabawny incydent dotyczy ukochanego wspomnienia ojca o jego córce, którego zamiarem było zrobienie ujmującego zdjęcia swojemu dziecku, a skończyło się na czymś znacznie bardziej niezwykłym.

Można śmiało powiedzieć, że dawno nie widzieliśmy tak urzekającego zdjęcia!

Ta młoda dziewczyna nie zdawała sobie sprawy, że jej decyzja o zatrzymaniu się i przyjęciu pozy przed grupą koni na ulicy zapewni jej światowe uznanie.

Jak donosi magazyn Time, droga do sławy tego zdjęcia rozpoczęła się, gdy użytkownik Reddita po raz pierwszy udostępnił je w Internecie. Chociaż nie ma obszernej historii szczegółowo opisującej powstawanie zdjęcia, można łatwo wyobrazić sobie tę scenę. To był prawdopodobnie wspaniały dzień dla tej małej dziewczynki i jej bliskich. Prawdopodobnie natknęli się na paradę i napotkali wspaniałą grupę koni Clydesdale. W przypływie odwagi młoda dziewczyna musiała zdecydować się podejść do koni, podczas gdy jej ojciec, ciocia lub wujek prawdopodobnie zachęcali ją, aby się odwróciła, aby móc uchwycić migawkę tej pamiętnej interakcji.

Fotograf prawdopodobnie poinstruował dziewczynkę, aby stanęła przed majestatycznymi końmi i wypowiedziała klasyczne „powiedz ser”. To zdjęcie jest doskonałym przykładem humorystycznych obrazów!

Według magazynu Time to niezwykłe zdjęcie zadebiutowało na Reddicie w 2016 roku, choć oryginalne konto, na którym je zamieszczono, już nie istnieje.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: