9-latka o wyglądzie lalki: jak teraz wygląda

Aira zasłynęła już w bardzo młodym wieku, bo miała zaledwie dwa lata, bo wyglądała jak lalka. Jej rodzice uznali ją za na tyle wyjątkową, że zabrali ją do agencji modelek, gdzie zaczęła udawać słynną lalkę.

Jej zdjęcia zostały udostępnione w Internecie, a niektórzy nie wierzyli, że istnieje naprawdę. Myśleli, że jej zdjęcia zostały zmienione za pomocą specjalnych narzędzi komputerowych. Ale w końcu ludzie zdali sobie sprawę, że wygląd lalki Airy był prawdziwy.

Jednak bycie sławnym w tak młodym wieku miało swoje wady. Tęskniła za takimi rzeczami, jak chodzenie do przedszkola, zabawa z innymi dziećmi i swoboda odkrywania świata jak inne dzieci w jej wieku. Jej rodzice chcieli, żeby była sławna, więc podejmowali za nią wszystkie decyzje.

W miarę jak Aira dorastała, zaczęła wyglądać inaczej, a ludzie nie byli już tak zainteresowani jej wyglądem przypominającym lalkę. Nie dostawała tylu prac modelek, zaproszeń na sesje zdjęciowe i pokazy. Jej popularność spadła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz, gdy jest nastolatką, życie Airy się zmieniło.

Korzysta z mediów społecznościowych, aby dzielić się fragmentami swojego życia, ale nie mówi o swojej przeszłości jako o „lalce”. Wygląda na to, że może nie chcieć pamiętać tych czasów.

Podróż Airy przez wczesną sławę pokazuje nam, że bycie sławnym w dzieciństwie ma dobre i złe strony. Wciąż zastanawia się, kim jest i jak pogodzić dawną sławę z byciem zwykłą nastolatką.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: