Atrakcyjny wygląd zewnętrzny, ale kolorowa niespodzianka w środku odstrasza kupujących

„W kwestiach osobistych preferencji mogą wystąpić nieporozumienia, ponieważ piękno jest subiektywne. Dotyczy to domu w Wielkiej Brytanii, który został wystawiony na sprzedaż. Pomimo atrakcyjnej fasady z czterema sypialniami, głównym apartamentem, garażem i zadbanym ogrodem, potencjalni nabywcy byli zniechęceni, gdy tylko zobaczyli wnętrze. Problem? Całe wnętrze domu jest pokryte kolorem fioletowym, od ścian i dywanów po meble, a nawet zasłony.

Nadmierne użycie fioletu rozciąga się na podłogi, sufity, a nawet drzwi szaf w głównym apartamencie. Chociaż odmalowanie ścian jest wykonalne, wymiana unikalnych elementów, takich jak drzwi do szafy, może być wyzwaniem.

Fioletowy motyw nie jest oszczędzony także w łazience. Podczas gdy płytki są białe z fioletowymi wzorami kwiatowymi, podłoga i boki wanny pokryte są kudłatą fioletową wykładziną.

Co zaskakujące, fioletowe wnętrze stanowi wyraźny kontrast z fasadą domu. Sprzedaż tej nieruchomości może być trudna, chyba że potencjalny nabywca jest wielkim fanem koloru fioletowego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: